Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

OMFG pomoc s video do psp


D@rk3lf

Otázka

pls pomoc potrebuju poradit mam psp FW 3.40 OEA a mam par filmu ktere tam chci mit prevedl jsem je do mp4 programem Allok video to MP4.Tak kam přesně mám to video dát do jaké složky už jsem skoušel vše a nic nejde.Za vyřešení dám všechny pts co mam i kdyz to neni moc.dik:ziped: :ziped: :ziped: :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
pls pomoc potrebuju poradit mam psp FW 3.40 OEA a mam par filmu ktere tam chci mit prevedl jsem je do mp4 programem Allok video to MP4.Tak kam přesně mám to video dát do jaké složky už jsem skoušel vše a nic nejde.Za vyřešení dám všechny pts co mam i kdyz to neni moc.dik:ziped: :ziped: :ziped: :ziped:

kdyz to mas ve spravnym formatu tak staci kdyz to nahrajes do slozky ms0: /Video, pac mas 3.40 OE-A, nebo to das do ms0: MP_ROOT\100MNV01 nebo 101ANV01\

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hej ja to zkusim ale vetsinou to nenajde nebo unsupported format

EDIT: To psp video converter jsem zkousel a nejelo to ale zkusim to znova a to psp video taky zkusim a pak dam vedet

a jaka musi byt velikost vide? v tom alloku si muzu vybrat tak to zkusim

2 EDIT: tak jsem si to nasel tu velikost tak ted to prevadim tak pak dam vedet jak to dopadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hej ja to zkusim ale vetsinou to nenajde nebo unsupported format

jestli ti to nepujde a nepotrpis si na nejlepsim rozliseni tak si stahni PSP Video 9, je to easy a faka to v poho ;)

tady ho kdyztak mas :arrow:

http://www.stahuj.cz/multimedia/prevody_formatu/psp-video-9/?g[hledano]=PSP&g[oz]=1.74

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu