Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ústí nad Labem


zeNík

Recommended Posts

  • Odpovědi 565
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tě pic sem taky z Usti ale je tu problemek...

Mnel sem psp2000 ale utopil jsem ho takže ted mam psp3000 :cry::cry:

Takže mam jenom umd hry :cry:

A mam FIFA 09,Fifa street2,NFS carbon otc,Cod3,Beowulf,Nhl07 a GTA lcs ale nejde to...:cry::cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shrne mi někdo jak to vypadá s tím srazem? :D

Hele to asi jenom tak nekdo neshrne :D to je nejaky sileny vsechno :D ale Falena lukana a v podstate celou nasi starou partu bych rad videl takze rikejte kdy budete mit cas ;)

(V USTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ze by sme se zase sesli nekdy u zeml baby :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

nazdaar :D

mno celkem by me taky zajimalo co se srazem :D kazdopadne cekame jeste na Lukana az si poridi psp zas (nebo uz ho ma?! :D)... ted jsi pujdou po dloooouhy dobe updatnout ps3 tak snad tam bude k zastizeni :P... Hlavne se uz tesim na tebe zeNíku to je jasné :D... ale ted tenhle vikend nemuzu dal 30.1 nemuzu pres vikend pac jsem v Plzni, pak bych mohl mozna dalsi vikend...

jinak pro ty kdo neví SKA-P v Praze (10.2.09) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo hele takovejch je nas tu milion..vsichni by prisli vsichni sou pro ale nic se nedeje :D ale tak zkusil si to vid :D:D

Btw. jinak Faleniku na tebe se tesim ja ani newim jak az nekdy kuli tobe brecim jak se mi stejska :D:D a ska-p je nam ukradeny :D dej se konecne na nejakou poradnou muziku :D:D:D

ale jinak ostatni muzou neco podniknout bez fallena (ale ja osobne pudu jenom kdyz tam falik bude)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me organizovat tyhle srazit (celkove organizovani vseho) me prestalo bavit no ale lidi aspon prisli... teda nekteri :D... no kazdopadne ja bych sel tak za dva tri tejdny no...

btw zeNík facku si dej a to pořadnou :D a vzbud se z ty piskoteky... prej ska-p ukradeny pche :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Hele vsimnul sem si ze u nas na skole Stříbrníky se obevilo docela dost psp tak jestli sem par lidem vodtamtud chodi ze by sme mohli zaparit o pisemkach nebo nekdy treba kdyz bude mit nekdo od 9 tak prijit normalne na 8 a zaparit rano taky moznost tak nejaky navrhy a napady? a hlavne sou tu nejaky lidi vodtamtud?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu