Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

1080p vs 720p?


Scary9

Otázka

Zdravim..možná tu todle téma už bylo tak se předem omlouvám...na hodně foréch sem našel články a diskuze o tědlech dvou rozlišeních ale nezjiatil sem žádnej plnohodnotnej závr..mohli by mi někdo kdo tomu rozumí vysvětlit všechny pro a proti u jednotlivejch rozlišení??hlavně mě zajímá coje lepší pro hry(pokud obě rozlišení podporujou)??díky:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jo ,ale jámám psko...ps3 ty formáty taky podporuje,ale né všechny hry v tom běhaj....

Teď sem našel tolde:1080P - better quality , long rendering time , big video size = slow loading ( not all the users have a good internet connection )

720p - good quality , normal rendering time , normal video size , fast loading time

Tak nevim no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Určitě je 1080p lepší, rozdíl je ale takřka okem nepoznatelný, pochopitelně pokud máš plátno, či televizi s uhlopříčkou 156cm a koukáš na to ze dvou metrů a zaměříš se, rozdíl uvidíš. Prostě, narůstající rozdíl je přímo úměrný velikosti televize a z jaké dálky na to koukáš... Já mám třeba v pokoji u sebe malou 51 se 720, v obýváku velkou 106 s 1080 a rozdíl vážně nepoznám... krom toho že na velké je větší požitek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu