Jump to content
  • 0

Problém s MHUspeed v3


Raz3r

Question

Čau, kámoš chtěl flashnout PSP, je to PSP 2004 s TA88-v3, původní fw 4.01. Tak jsem mu udělal update na 5.03, nakopíroval mhuspeed i gen podle návodu, ale máme problém. Jak vlezu v PSP do photo, počkám až se rozsvítí a zhasne options a otevřu složku a přejdu na druhý obrázek, PSP se vždy sekne a vypne. Doteď to s tímto postupem fungovalo v poho, ale teď to nenahodím, třeba až po 50. pokusu. Dělá to na jeho fungl nové SanDisk MSPD 4GB NoFake, ale i na mých 1,2 a 8GB Sandisk, všechny též NoFake. Nemůže to být softwarová vada? Předem díky za odpověď

Link to comment
Share on other sites

13 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

ChickHen jsme taky zkoušeli, ale výsledek je vždy stejný, PSP zamrzne a vypne se. Už několikrát jsme zkoušeli formát karty a restore default settings a nic, když se to náhodou povede nahodit, tak chvíli hraju,pak se PSP zničehonic sekne a musím ho natvrdo vypnout a pak to zase nechce naskočit.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Předpokládám, že blbý dotaz, ale máte ve složce 'Photo' jen složky a obrázky od MHUSpeedu/ChickHENu? A zkusili jste i jiný postup spouštěný (mně funguje například jen otevření složky mhuspeed a počkání sekundu, než se obrázky načtou).

Link to comment
Share on other sites

  • 0

2 Unlimited_Killer: Jo, jen složku od mhuspeedu a soubor speed.bin na kořenu karty. Ať zkouším jakýkoliv postup, PSP zamrzne a vypne se.

2 KOSScz: S tou 1GB jsme zkoušeli snad všechny možný postupy a stejně se to nechytne. Jinak díky za radu, řeknu mu tedy ať to zkusí bez baterky jen na nabíječce.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

škoda...já ho používám na PSP 3004 a šlape v pohodě, jen jsem musel vychytat nahazování...

Jde o to, nečekat ve photo až naskočí options, ale hned MHU otevřít a okamžitě sjet na poslední soubor.

Tímto způsobem se mi to podaří pokaždé nakopnout...hned naskočí zelená obrazovka , restart a psp je připraveno na flash.

:-D

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ahoj. Já mám dost podobný problém, tak to písnu sem. Mám psp 3004 a mhuspeed3, který jsem vždycky nějakým způsobem nahodil do 7. pokusu snad pokaždé. Ted jsem ve škole zkusil nějaký program, psp explora 1.8 a vypnul, naprosto klasicky, dělal jsem to tak pokaždé. Jenže ted se při tom seklo PSP a vyplo se. A najednou mi nejde nahodit mhuspeed3, jsem asi u 30-20 pokusu a prostě nejde. Nevíte co a tím? Děkuju moc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy