Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

zdravim, muzete mi prosim pomoct jak to udelat na iphonu....uz tam mam nainstalovany openiboot, ale pokazde, kdyz si do slozky var v iphonu nahraju soubory android.img a zlmage a po vyberu android v iphonu,tak mi na iphone vzdy najede par radku, kdy posledni konci: radio: rading baseband nvram....done a to je cely...predem diky za pomoc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebylo by jednodusi kdyby sis koupil nejakou flashku ,nebo neco podobneho za max. 900 kc ? Taky jsem si rikal ze si pockam na PSP port nez se stoho stal FAKE.Radsi dam prachy a vim na 100% ze to v pohode pojede.

Proč je PSP port fake? Nic jsem o tom neslyšel že by to měl být fake.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si to myslel a dokonce jsem videl video.Bavily se o tom na fore : ps3iso.com akorat me to nasralo.Je mozny ze nekdy v budoucnu to pujde.Kazdopadne jdu do Xecutera a hotovo.Stejne kdo by nechal vecne bezet psp ?

Taky docela blbost.Nic nerikam na mobil,ale pokud to tam funguje stylem - volani letadlo kdy se vam nekdo nedovola.Taky to neni to pravy orechovy.USB flashky ma clovek jasno a bezi to jen presto a na programovani je jednoduchy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si to myslel a dokonce jsem videl video.Bavily se o tom na fore : ps3iso.com akorat me to nasralo.Je mozny ze nekdy v budoucnu to pujde.Kazdopadne jdu do Xecutera a hotovo.Stejne kdo by nechal vecne bezet psp ?

Taky docela blbost.Nic nerikam na mobil,ale pokud to tam funguje stylem - volani letadlo kdy se vam nekdo nedovola.Taky to neni to pravy orechovy.USB flashky ma clovek jasno a bezi to jen presto a na programovani je jednoduchy.

V žádném případě to fake není. Intezivně se na tom každý den pracuje, ale bohužel se pořád objevují problémy... http://www.elotrolado.net/hilo_investigacion-psgroove-en-psp_1480135_s1350

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Chtěl bych se zeptat, co vlastně ps3 krom her po JB dokáže. Četl jsem, že snad by na ní měli jít přehrát filmy v .mkv coý by bylo supr :)

Homebrew (programy), obnovená podpora other OS - nevím jestli to jde už teď, ale určitě se na tom pracuje a mnoho dalších věcí viz. PSP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je to teda pujde to v nejblizsi dobe pres to PSP nebo SIXAXIS??? ja porad cekam az neco vyjde a zatim tady ctu ze to snad ma bejt fake....tak abych necekal vecnost to si radsi koupim nejaky ten KIT jak maji na aukru....

Psal jsem to v předešlé stránce!!

V žádném případě to fake není. Intezivně se na tom každý den pracuje, ale bohužel se pořád objevují problémy... http://www.elotrolado.net/hilo_investigacion-psgroove-en-psp_1480135_s1350
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimavejsi je spis SIXAXIS nez az tak psp, nebo nevim ale aby me celou dobu pri hrani bezelo psp.Trochu moc srandy.Koho to zabije 900 kc za flashku ? Nez to port na psp udelaj muze trvat par dni,tyden,mesic je to jen o tom jak to naprogramuji.

Kazdopadne je to kazdeho vec co si da a jakou cestou se vyda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kterymu vykradli to auto??? na aukru je momentalne pouze jeden http://aukro.cz/item1232154963_vyvojovy_usb_kit_teensy.html tak jestli to vzit od nej???

Ja jsem si to objednal a už je to na cestě ke mně. Tak pak řeknu jestli to opravdu přišlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu