Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Jasný! Právě proto mi přišlo legrační, že super antiopensourcová společnost udělala opensourcovej telefon.... :) Bohužel na symbian ještě nikdo nepředělal žádnej OS! :( Ale ještě něco vymyslím! :)

Bacha, na symbianech šlapou v pohodě win 3.11, 95 a 98, jo a funguje tam dos...jenže tohle jsi nemyslel jako OS, že

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam nabootovano pomocí HTC mobilu s windows (nahozenej linux)... zkoušel jsem 2 různé backup managery (stealth a normální) a ani s jedním my nejdou hry spustit.. zkoušel jsem Heavy Rain a Skate 3, spouštím z externího disku. BM hry najde ale pri snaze o spuštění mě hodí do XMB. Hry mam ve slošcě Gamez, mám PS3 Slim 250GB... nějaké rady?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný! Právě proto mi přišlo legrační, že super antiopensourcová společnost udělala opensourcovej telefon.... :) Bohužel na symbian ještě nikdo nepředělal žádnej OS! :( Ale ještě něco vymyslím! :)

http://and2symb.blogspot.com/ <-------------- !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tom - ale to je OK, ty musis spustit tu hru pres Backup Manager, potom te to hodi zpet do XMB a v GAME MENU by si mel videt symbol media se hrou a teprve odtamtad to spustit..

(nezapomen mit origo nejake medium v mechanice)

Jaj to sem ale kkt... no chtěl jsem zkusit restartovat PS3 a tedka uz mi to nefunguje..:( Android sem nekolikrat resetoval ale skoro vzdy mi rekne ze "nemuze insmod soubor: File exist" (cast sem prelozil pac nwm jak to presne je napsany) a po zapnuti s PS3 to nefunguje (je vlozeno nezname zarizeni)

EDIT: Tak se mi to konečně povedlo, ale když pak kliknu na disk tak se mi spustí hra, která je na tom BD:( Tak co dělám špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muze nekdo potvrdit funkcnost tohoto KITu pripadne ze se nejedna o podvodnika??? http://aukro.cz/item1232154963.html

Já si od tohoto člověka koupil Teensy 1.0 a zítra nebo v pondělí by to mělo přijít tak se uvidí. Jestli chceš tak můžeš počkat a já sem pak napíšu jestli to opravdu přišlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak jo ,ale tenhle clovek uz prodaval i verzi 2.0 ++ ta snad uz lidem prisla a pochybuju,ze to mel byt podvodnik.To by ho dost lidi ukamenovalo !! :-)

jj, mam to od nej objednany...ve stredu to posilal(z Ostravy), takze zejtra bych to tu mel mit, takze se podelim co a jak...kupoval jsem 2.0++

Edit:

jj, sry, jsem se spelt...ja jenom, ze to je pres celou republiku a CP to do druheho dne fakt nestihne dorucit ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam taky problem,ked spustim psgroove cez iphone,tak mi pri bootovani ps3 zamrzne a na iphone mi vypise vela,vela riadkov a na konci "job control turned off" co robim zle,uz som zufali,raz sa mi to cele podarilo spustit a potom uz ni,stale dookola to iste. PROSIM POMOC

aby se mi to spustilo podruhe tak mi pomohlo přepsat ty soubory co sem kopiroval do mobilu ted udelat to "uplne znova" a pak to slo... ale stale jakmile zapnu hru v bootloaderu tak se mi nezobrazi misto disku, ale zustane tam hra originalni na disku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby se mi to spustilo podruhe tak mi pomohlo přepsat ty soubory co sem kopiroval do mobilu ted udelat to "uplne znova" a pak to slo... ale stale jakmile zapnu hru v bootloaderu tak se mi nezobrazi misto disku, ale zustane tam hra originalni na disku

idem to skusit snad pomoze dam vediet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No FW bude samozřejmě aktuální, takže v den vydání nejspíš už i 3.50. O zákl. desku ybch se zas tak moc nebál.. to by museli na rychlo všechny kousky překopat.. u PSP to trvalo taky pár měsíců, než se na trhu objevily nové desky, o kterých se už vědělo dávno předtím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu