Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

prosím kterej mám použít HEX soubor na teensy a kterou verzi backup manageru, abych nemusel mět bluray cedo ve vnitř v mechanice, páč už mě půl roku nefunguje šla do důchodu a tohle je moje záchrana...hry sem už dostal do ps3 zobrazují se v Backup Manageru ale při spuětění mě to píše že musím mět nějakou hru ve vnitř...aaaaaaa...prosím o radu máte někdo stejný problém?...už sem zkoušel vše možný verze noBluray co sem našel možná je jen špatná kombinace HEX souboru a backup manageru....předem dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no podle psjcl.com to mají ověřené jen s interního ale zkuš ještě open manager a když to nepůjde tak to nahod na interní

Skušal som FTP na PS3 žial nešlo mi spojiť sa navzajom.. Najprv som skušal kablovo prepojiť v programe FTP mi ani IP neukázalo, tak som v Settings opísal ip ale ani na tú ma to nechcelo pripojiť.. Následne som prepojim PC router a PS3 vtedy mi už FTP program vypísal IP a po zadaní do fillezily sa mi nedalo spojiť k PS3. V nastavení siete v PC mi aj zaznamenalo odoslané packety žial PS3 mi to neotvorilo. Možno niekde niečo robím zle, neviete o nejakom návode?

mám tento router:

http://www.amitbhawani.com/Images/D/D-Link-2640T-Router.jpg

A os mám Win 7 Home

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím kterej mám použít HEX soubor na teensy a kterou verzi backup manageru, abych nemusel mět bluray cedo ve vnitř v mechanice, páč už mě půl roku nefunguje šla do důchodu a tohle je moje záchrana...hry sem už dostal do ps3 zobrazují se v Backup Manageru ale při spuětění mě to píše že musím mět nějakou hru ve vnitř...aaaaaaa...prosím o radu máte někdo stejný problém?...už sem zkoušel vše možný verze noBluray co sem našel možná je jen špatná kombinace HEX souboru a backup manageru....předem dík

ted si nejsem jist,ale jestli to spravne chapu kamo tak pokud si udelal zalohy v manageru 1 ktery vyzaduje disk v mechaice tak ti ho manager2 ktery disk v mechanice nepotrebuje proste neprehraje.... musel bys udelat zalohy v novem manageru2,,, a to se me osobne dvakrat nechce protoze uz nevym kam se tech 22 origo blue ray s hrama podelo:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jedno, pro tvoje pohodlí bude ale určitě lepší jdownloader.

dobre,ja bych chtel stahovat zatim se spravcem stahovaní,uz sem se i zaregistroval. takze sem na hlavni strance...ta mi nabizi pouze load up/nahrati meho souboru.

kam mam zadat nazev toho co chi stahnout?? dik za trpelivost stahovani na netu neni moje silna stranka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobre,ja bych chtel stahovat zatim se spravcem stahovaní,uz sem se i zaregistroval. takze sem na hlavni strance...ta mi nabizi pouze load up/nahrati meho souboru.

kam mam zadat nazev toho co chi stahnout?? dik za trpelivost stahovani na netu neni moje silna stranka

uz sem se tam dostal,povez to musim vsechny soubory rar stahovat po jednom?? nebo je program kterej to ulehci??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak podělo? jako že zmyzely? no já tam teprve narval dvě hry právě kvůli tomu když nemám mechanik at to nedělám zbytečně tak jen na vyzkoušení jestli to jede jak má...no já když nainstaluju manager 2 tak mě původní HEX soubor s fleshkou nenajede...když smažu manager 2 tak zase jede ..prostě se spolu nesnesou tak ktery HEX soubor mam mět na flash aby se s managerem 2 nehádal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel bych malou otázečku, pozná PSN že jsem měl nainstalovanej PS3 Jailbreak? Když se rozhodnu ten to kit nepoužívat?

Neboj, nepozná. Nicméně pro jistotu bych před připojením se k PSN (a tím pádem k nevratnému upgradu FW) smazal všechny backup managery včetně nahraných her na interní HDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak lze vypnout prihlasovani na PSN. Treba aby na PS3 byl jeden profil a ten se automaticky pri spusteni spoustel... Mam tedka bud vytazeny kabel od Internetu a nebo v menu setting mnam Internet connection na disable, ale to je takovy na nic kdyz chci pouzivat Media server nebo FTP.

A potom dalsi otazka...Neda se nejak pripojit BD mechanika na PC ??? Treba pres sambu nebo tak.. aby se chovala jako dalsi mechanika v PC. . jakoby sdilena.. Bylo by to super.. treba by se to dalo pouzit na ripovani BD filmu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu mít v ps3 zároveň open manager i backup manager a jednou spouštět hry přes backup manager (nhl,....)a podruhé zase přes open manager (F1)? Nebo musím po instalaci open manageru zase nakopírovat všechny hry přes open manager? Dík za info.

Můžeš jich tam mít kolik chceš...

No funguje to ale když použiji open manager a potom chci spustit hru z backup manager, tak musím restartovat ps3, asi mám někde chybku, ještě to vyzkouším...Mimochodem rozchodil někdo tu F1 s OM 1.13 a s psgroov 1.1 ?

F1 funguje... http://console-forum.net/tema/101515-ps3-jailbreak-vsechny-otazky-sem?p=951382&viewfull=1#post951382

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu