Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Jsem z tech Open Manageru a ruznych novych verzi HEX rozcarovanej.Nejak me nejde do hlavy.

Pustim NHL 11 ... se starsi verzi Open ani nevim jaka to byla.S HEX od Hermese a v pohode.

Tedka tam mam HEX v3 a nejnovejsi Open 1.16 a cerna obrazovka ! Proc nenechaji to co funguje a nezameri se na to co nejde ?

Chapu ze je to jen o vyvoji a stale se na tom dela.Aspon jsem se tedka prescecil o tom,ze si tam necham jednu verzi a pockam i pul roku dokud se tohle nevychyta.

Taky me nebavi po cerne obrazovce lest pod stul jak pes a vypinat to vypinacem a zas zpet kde se to opakuje.Jinak si myslim ze ten Open Manager je fajn vec co potrebuje dost vyladit,ale taky me prijde ze do toho kazdej stoura a pak vyjde nova verze od nekoho a dalsiho a neco v tom je a zas neni.(Takovej gulas) Doufam jen kdyz vychazi skoro kazdy den novejsi a nove verze ,ze na te verzi maka stejny clovek.Mate nekdo z vas podobne zkusenosti s Open managerem ?

PS: Simnul jsem si dalsiho manageru : Pretty Manager r3 .... odpoledne schvalne zkusim NHL 11 jestli se rozjede. (Bez DVD) Jak me to puvodne jelo !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem z tech Open Manageru a ruznych novych verzi HEX rozcarovanej.Nejak me nejde do hlavy.

Pustim NHL 11 ... se starsi verzi Open ani nevim jaka to byla.S HEX od Hermese a v pohode.

Tedka tam mam HEX v3 a nejnovejsi Open 1.16 a cerna obrazovka ! Proc nenechaji to co funguje a nezameri se na to co nejde ?

Chapu ze je to jen o vyvoji a stale se na tom dela.Aspon jsem se tedka prescecil o tom,ze si tam necham jednu verzi a pockam i pul roku dokud se tohle nevychyta.

Taky me nebavi po cerne obrazovce lest pod stul jak pes a vypinat to vypinacem a zas zpet kde se to opakuje.Jinak si myslim ze ten Open Manager je fajn vec co potrebuje dost vyladit,ale taky me prijde ze do toho kazdej stoura a pak vyjde nova verze od nekoho a dalsiho a neco v tom je a zas neni.(Takovej gulas) Doufam jen kdyz vychazi skoro kazdy den novejsi a nove verze ,ze na te verzi maka stejny clovek.Mate nekdo z vas podobne zkusenosti s Open managerem ?

PS: Simnul jsem si dalsiho manageru : Pretty Manager r3 .... odpoledne schvalne zkusim NHL 11 jestli se rozjede. (Bez DVD) Jak me to puvodne jelo !

tvuj problem chapu,a myslim ze to nbude brzy trapit jen tebe ale musisn pocitat stim ze to je fsechno freeee a ty lidicky s toho nemaj ani cent-takze nam chtely udelat radost a vypoustej to bez slozitího a casove narocnyho testovaní rychle ven,a to je trochu ta dan....samozrejme delaj radost i cely SONY:)

ja osobne stoho mam vanoce uz ted jako,rekl bych ze ps3 se pomalu a jiste ubyra pocitacovym smerem-a to je dobre z duvodu otevrenosti soft prostredí. pamatujete na ps1?2???? tam se dal mod chip a bylo vymalovano,.,bud slo nebo to neslo:)))

mam osobne i xbox360 a musím smutne prohlasit ze jeho vyhody s prichodem ps3jail sou ty tam,,,i kdyz ma lepší ovladač(je to taková robustni lopata co chlapovy sedne lepe do ruky nez ta ps3 lopatka:) a co naplat zadarmo se hraje nejlepe:cheesygrin:

jinak k tomu open manageru-ten mi vytrhl trn s paty kdyz sem potreboval hry pretahnout ext na interní....takze parada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemate nekdo mensi problem pri spoustení ps1,2her(jedna se o 60gb verzi ps3) v jailbreak modu mi nejdou spustit,tak musim vypínat a spoustet bez jail modu.takze si musim pred hraním rozmyslet co vlastne chci hrat.......uz aby nekdo udelal manager ktery by dokazal backupovat hry pro ps1,2 na ext.-int harddisk to by byla bomba!!! nevy nekdo z vas svetobezníků zda se jiz na takovem programu na 60g verzi pracuje................dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, já se stoho už po.eru :D

Vím že je to jednoduche, ale ja to proste nedám...

Muzete me nekdo krok po kroku poradit ?

1. JB PS3

2. Jak v kladat hry pres pc ci ftp

Mám : USB KIT TEENSY

Vim ze to tady nekde je, ale bohuzel jsem na mobilu a nechce se mi hledat.

Odmenim vas kredity ci ucty na vsechny servery.

ICQ : 375-799-105

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ha ha ...dal jsem si tam na zpet : PSGroove 1.1 + Novinku : Pretty Manager R4 a hele NHL 11 jede jako z vody bez DVD a cerne obrazovky.Jak uz nekdo napsal : Hermes je supr ,ale jak na co.

Sice mam taky tam HEX od hermese ,ale tohle je upravena verze primo na Minimus AVR tak jestli to treba nebylo tim.Kazdopadne zustanu u tehle verze at je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam Minimus AVR tam je Teensy (1) Stejny chip.Zkratka jsem si tam dal to co jelo driv a jede a mam klid a kdyz hra nepujde dam DVD a hotovo.Pockam par mesicu az se to nejak vsechno pekne vyladi.

Tohle me nebavilo chtel jsem si jen zahrat blbej hokej a nic.Sice je fajn,ze novejsi verze v sobe maji nove vylepseni ,kdyz ja pouhej lajk nepoznam rozdil.Mozna zas jdou lepe jine hry.

Kazdopadne jsem rad ze to jede :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, já se stoho už po.eru :D

Vím že je to jednoduche, ale ja to proste nedám...

Muzete me nekdo krok po kroku poradit ?

1. JB PS3

2. Jak v kladat hry pres pc ci ftp

Mám : USB KIT TEENSY

Vim ze to tady nekde je, ale bohuzel jsem na mobilu a nechce se mi hledat.

Odmenim vas kredity ci ucty na vsechny servery.

ICQ : 375-799-105

Díky moc

Třeba v tutoriálech? ;) http://console-forum.net/tema/103583-ps3-jailbreak-faq

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ha ha ...dal jsem si tam na zpet : PSGroove 1.1 + Novinku : Pretty Manager R4 a hele NHL 11 jede jako z vody bez DVD a cerne obrazovky.Jak uz nekdo napsal : Hermes je supr ,ale jak na co.

Sice mam taky tam HEX od hermese ,ale tohle je upravena verze primo na Minimus AVR tak jestli to treba nebylo tim.Kazdopadne zustanu u tehle verze at je klid.

Quicku, prosim tě hoď sem link na ten prettty manager R4. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem z tech Open Manageru a ruznych novych verzi HEX rozcarovanej.Nejak me nejde do hlavy.

Pustim NHL 11 ... se starsi verzi Open ani nevim jaka to byla.S HEX od Hermese a v pohode.

Tedka tam mam HEX v3 a nejnovejsi Open 1.16 a cerna obrazovka ! Proc nenechaji to co funguje a nezameri se na to co nejde ?

Chapu ze je to jen o vyvoji a stale se na tom dela.Aspon jsem se tedka prescecil o tom,ze si tam necham jednu verzi a pockam i pul roku dokud se tohle nevychyta.

Taky me nebavi po cerne obrazovce lest pod stul jak pes a vypinat to vypinacem a zas zpet kde se to opakuje.Jinak si myslim ze ten Open Manager je fajn vec co potrebuje dost vyladit,ale taky me prijde ze do toho kazdej stoura a pak vyjde nova verze od nekoho a dalsiho a neco v tom je a zas neni.(Takovej gulas) Doufam jen kdyz vychazi skoro kazdy den novejsi a nove verze ,ze na te verzi maka stejny clovek.Mate nekdo z vas podobne zkusenosti s Open managerem ?

PS: Simnul jsem si dalsiho manageru : Pretty Manager r3 .... odpoledne schvalne zkusim NHL 11 jestli se rozjede. (Bez DVD) Jak me to puvodne jelo !

Naprostej souhlas, taky jsem z toho jelen, není to zkrátka pořád doladěný, chtěl jsem rozjet F1, ale nepovedlo se mi to, vyzkoušel jsem všechny možné kombinace a nic (vím že nejsem sám, na zahraničním fórech jem to taky nejde ani s otestovaným OM 1.13 a HEX 1.1), když jsem upgragoval teensy, tak nejely ani ostatní hry,....asi to chce čas....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu