Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

omg stáhni Hermes v3 nebo v4 to je jedno a rogero manager skopíruj hru na flashku zapni rogero manager zmáčkni X na hře kterou chceš hrát ono tě to vrátí do xmb a měl bys to mít místo disku (to modrý kolečko s dirkou u prostřed :dozey: v xmb :dozey: ) najedeš na to a zmáčkneš X a když to nepude tak to udelej přez FTP server :) :dozey:

SUPER NÁVOD PRO IDI*TY

Tvuj super návod pro idioty stejně nefunguje,už nevim čim to může být.. U Ensalved přetahnu složku BLES-00989 do GAMES ale stejně to nejde :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

/LAN12345/GAMEZ nééé games místo lan můžeš mít i /OMAN12345/GAMEZ nějaký čísla.Když poprvý spustíš manager tak ti napíše jakou vytvořil složku.Nejdřív si tam zkopíruj z ext hdd nějakou hru ať máš jistotu.

Na ext disku to budeš mít jen G:/GAMEZ/BLES-00989

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

/LAN12345/GAMEZ nééé games místo lan můžeš mít i /OMAN12345/GAMEZ nějaký čísla.Když poprvý spustíš manager tak ti napíše jakou vytvořil složku.Nejdřív si tam zkopíruj z ext hdd nějakou hru ať máš jistotu.

Na ext disku to budeš mít jen G:/GAMEZ/BLES-00989

Už mi to jde,akorát u Ensalved mam black screen..

Jak dam ext.hdd hru když ve FAT32 tam nenahraju větší soubor než 4gb?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mi to jde,akorát u Ensalved mam black screen..

Jak dam ext.hdd hru když ve FAT32 tam nenahraju větší soubor než 4gb?

Soubory s velikostí 4GB a víc buď rozdělíš pomocí File Splitteru nebo hru nahraješ přes FTP do interního disku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Server : irc.p2p-network.net

Kanal : #PS3CZ

Jazyk : Cestina

Vytvoril jsem kanal pro lepsi a rychlejsi komunikaci. Je to vlastne chat kde vsichni vydi psani vsech uzivatelu.

Postup pripojeni :

Download :

http://www.mirc.com/get.html

Rozbalit, nainstalovat spustit. Hnedka po spusteni na Vas vyzkoci okynko s moznostmi. V pravo nahore date tlacitko Pridat a pridate server irc.p2p-network.net, port 6667, bez hesla a potom OK

Vyplnite si jmeno, emailovou adresu, prezdivku a znovu OK

Potom zmacknete treti tlacitko od leva v hlavnim programu kde je pridat kanal....

Zmacknout pridat, jmeno je PS3CZ, heslo neni, a zatrhnout Auto-prichod po pripojeni

A pak uz jenom najdete kanal v seznamu PS3CZ a dvakrat poklikate a jste pripojeni na kanalu a muzete debatovat... Pro jakykoliv info nebo dotaz me muzete tady kontaktovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soubory s velikostí 4GB a víc buď rozdělíš pomocí File Splitteru nebo hru nahraješ přes FTP do interního disku.

FTP server už používam,jen mi zajímá jak to hodim na ten externí,zkusim to přes ten file spliter..stejně ale budu mudet pořídit větší interní,s tou 40tkou je to na prd..:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chtěl bych se zeptat, když si na aukru pořídím teensy vývojový kit,udělám si z toho jednoduše(nebo i složitě :-) ) ps3 jailbreak? co k tomu budu ještě potřebovat - myslím sw? díky za trpělivost a odpovědi.Martin

Nic složitýho, stačí SW do PC a HEX Soubor pro Teensy... je to otázka několika minut http://ps3.playz.it/

Prosím chtěla jsem se zeptat když budu mít PS3 verzi 3,41 a udělaný Jailbreak půjde mi připojit i PlayStation Eye kamera na pohybového ovladače PlayStation Move nebo to na tuto verzi nefunguje a musí se udělat update?Děkuji

Move funguje od FW 3.40, takže na 3.41 funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,

prosim vas, poradte mi..mam problem s JB a spustenim her a jsem bezradny :(

doma mam PS3 s FW 3.41, JB AmazeBreak s poslednim updatem Hermes 4, v PS3 Backup Manager 1.1 i Open Manager 1.17 a 3 hry - God Of War III, God Of War Collection a Heavy Rain

Vsechny tri zazalohuji na externi disk BM nebo potom jsem to zkousel i OM, ale nespustim je. Bez vlozeneho media urcite ne, pritom jsem cetl, ze by to melo jit, ale to by tak nevadilo, kdyby melo byt vlozeny.

GOW3 se mi nakonec spustilo...GOWC pise neco o split files a HR se spusti, dole v rohu porad blika slozeny ptacek ze hry a nic porad jen blika..

Kde delam prosim chybu.

Diky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,

prosim vas, poradte mi..mam problem s JB a spustenim her a jsem bezradny :(

doma mam PS3 s FW 3.41, JB AmazeBreak s poslednim updatem Hermes 4, v PS3 Backup Manager 1.1 i Open Manager 1.17 a 3 hry - God Of War III, God Of War Collection a Heavy Rain

Vsechny tri zazalohuji na externi disk BM nebo potom jsem to zkousel i OM, ale nespustim je. Bez vlozeneho media urcite ne, pritom jsem cetl, ze by to melo jit, ale to by tak nevadilo, kdyby melo byt vlozeny.

GOW3 se mi nakonec spustilo...GOWC pise neco o split files a HR se spusti, dole v rohu porad blika slozeny ptacek ze hry a nic porad jen blika..

Kde delam prosim chybu.

Diky za pomoc

HR už se tu řešilo musí být na interním hdd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam teď Rogero manager a spustim všechno,akorát u Ensalved tam musim mít BD aby se ukázal místo něj..

Jak je to s Uncharted A.T. musí bejt na externim disku? Někde jsem koukal na stránku kde bylo vypsáno kolik má jaká hra dat atd. Nemůžu ji najít ani na googlu...hoďte někdo odkaz pleas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj. už nekdo rozjel toho novyho medala?? jestli ano,napište mi navod. dik:D

Je to easy,ve složce s hrou smažeš soubor/y install.pkg,jsou v PS3_GAME/PKGDIR/PK00, neboť jsou/je větší než 4Gb,potom musíš mít Gaia Manager 1.01 (ten "opravuje" FW z 3.42 na 3.41), potom si stáhneš patch (http://www.ps3news.com/subdomain.php?pagename=psn&search=medal) samozřejmě podle verze jakou máš a všechno hodíš na flashku ( patch musí být na flashce J:/"patch") Potom spustíš Gaia M. a v něm si najedeš na MoH a dáš "L1" a zapne se ti mem patch, potom spustíš hru a když tě to hodí do XMB tak nainstaluješ patch přes tu složku jako když instaluješ managery(nevim jak se přesně jmenuje :) ) a spustíš hru, cca 10 min. se bude hra instalovat a můžeš pařit :) Jinak pokud jí pak chceš na inter. tak se to musí zkopírovat PO prvním hraní z ext. Doufám že jsem to popsal správně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U2 má soubory větší než 4GB... takže interní nebo externís tím, že ty soubory rozdělíš. Jinak http://console-forum.net/tema/101967-seznam-kompatibilnich-her-na-ps3-jb-id-her

Tak už je ten seznam pryč: docs_logo_sm.gif Dokumenty Google

Je nám líto.

Nemáte přístup k této tabulce, protože je v rozporu s Podmínkami služby. Pokud si myslíte, že se jedná o omyl, kontaktujte nás.

Další informace naleznete v Centru pro nápovědu aplikace Dokumenty Google.

existuje ještě nějaký?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu