Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Zdravím,mám PS3break 1.2,nainstalovaný gaia manager.Všechny hry,co jsem nakopíroval na interní disk mi fungují,jen GOW3 ne,pročítám forum,ale nikde jsem nic nenašel.Prosím o radu,nebo je o link,děkuji.

Ještě jsem se chtěl zeptat na uložení her v interním disku.Manager standartně ukládá u mojí konzole do OMAN46756 a tady na foru jsem našel toto uložení /dev_hdd0/game/LAUN12345/GAMEZ/ID HRY

Proč někdo ukládá jinam?Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kony.cz

Mám ode dneška také ten AmazeBreak v3. Je zapotřebí na něm provádět upgrade firmwaru? Jak zjistit verzi firmwaru na tomto JB? Když ho připojím do PC (Win 7 nebo XP), tak se mi ukáže chybně nainstalovaný driver. WIN 7 píše, že nenašel driver a XP ukazuji žlutý vykřičník.

Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Synku, být tebou bych PS3 nechal chvíli stranou a raději se věnoval učení. Zaměřil bych se na češtinu.... :-(

na uceni ti kaslu a ps3 stranou davat fakt nechci. jestli se ti nelibi jak pisu tak je to jen tvoje blbost. zadal sem pouze o par rad.... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zoner : no ja mam Win 7 Ultimate 64 bit a zadny ovladac to po me nechtelo, jenom jsem pripojil nechal udelat par instalaci ovladacu a potom pustil ten jejich tool na nahrati FW a dal load, potom vybral stazenej FW a zmackl dlouze to tlacitko co je na AmazeBreak, potom jsem dal upgrade a hotovo, rovnou tam posli posledni jejich FW a nic nezkoumej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

quicksilver: nazor na to co je a neni legalni u tohoto pripadu neni tak jasny.... Tobe prijde normalni, ze se nemuzes hrabat v necem co sis koupil a zaplatil? Ja napr. povazuju za naprosto normalni si s tim co si koupim nakladat jak ja uznam za vhodne. Zverejnovat jakekoliv informace o tom co jsem si koupil povazuji za naprosto legalni. Je chyba jen vyrobce, ze tomu nedokaze zabranit. On nezverejnil zadnej jejich zdrojak..... Je to na delsi debatu a tady to rozhodne nevyresime a ja tomu chlapci preji hodne stesti a snad dobre dopadne. Geohot ma muj veliky obdiv uz jen tim, ze se dokaze "vysmat" takovemu kolosu jako je $ony... Ja tyhle lidi naprosto chapu a velice jim fandim....pokoreni neceho o cem vyrobce tvrdi jak je to bezpecne je velika vyzva. A ty zaloby od $ony proti jednomu "chlapci", ktery jim jen dokazal jak je jejich system "NEPROLOMITELNY" je jen a jen akt zoufalstvi.

PS: delat si z toho legraci....me to moc legracni nepripada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu