Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Nainstaloval jsem to přímo z XMB

EDIT: Až nahodíš CFW nainstaluj tenhle pkg a ten pak po každém spuštění ps3 spustíš z xmb a potom už jedou BM

http://czshare.com/1572974/8If8/payloadhv4.pkg

chápu tedy dobře, že po tomhle už teensy je k ničemu a do USB se již nic nedává?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárek lidičky stáhnul jsem Gran Turismo 5 a nejde mě spustit. Naběhlo něco ke stažení a pak už pouze černá obrazovka. Nevíte co s tím? Mám PSkey FW 4.5 který se chová jako FW PS3 3.55. Díky za radu

Zdar. Na PSkey sa vykašli. Daj si OFW 3.55 púotom CFW 3.55 a nemusiš šaškovať s USB čkami a všetko ide ako ma. Všera som takto zrušil svoje Teensy 1.0 a fungujem rovnako ako s nim na upravenom CFW...

Mne napr. na 3.41 ani na upravenom eboote nešlo GT5 a ani NBA JAM po update na CFW 3.55 ide všetko a bez problémov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar. Na PSkey sa vykašli. Daj si OFW 3.55 púotom CFW 3.55 a nemusiš šaškovať s USB čkami a všetko ide ako ma. Všera som takto zrušil svoje Teensy 1.0 a fungujem rovnako ako s nim na upravenom CFW...

Mne napr. na 3.41 ani na upravenom eboote nešlo GT5 a ani NBA JAM po update na CFW 3.55 ide všetko a bez problémov.

A hry, který jsi stahoval když si byl na JB 3.41 choděj všechny i na OFW 3.55?

Přemýšlím o přechodu, ale nerad bych něco pak stahoval znova.

Jak je to u her u kterých se musel překopírovat eboot.bin?

Předem díky za info..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hry, který jsi stahoval když si byl na JB 3.41 choděj všechny i na OFW 3.55?

Přemýšlím o přechodu, ale nerad bych něco pak stahoval znova.

Jak je to u her u kterých se musel překopírovat eboot.bin?

Předem díky za info..

Všetky hry ktore som mal na 3.41 mi idu bez problemov naviac mi ide aj GT5 a COD BO a nemusel som žiadne ebooty meniť. Jedine ak si na hrách ty menil manualne eboot tak ten musíš nahradiť pôvodným, originálnym. Skušal som včera NBA JAM, CG5, BO, AC2, FF13, JC2, a LBP. Jedine Little big planet mi nešla vždy ma to hodilo naspät do menu, ale tá mi popravde nešla na internom HDD ani na 3.41... Viacej som nemal čas skúšať :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale j mám Slim konzole,tam jsou prej Bricky. Máš nějaký návod kde brick nedostanu?

Zdar. Na PSkey sa vykašli. Daj si OFW 3.55 púotom CFW 3.55 a nemusiš šaškovať s USB čkami a všetko ide ako ma. Všera som takto zrušil svoje Teensy 1.0 a fungujem rovnako ako s nim na upravenom CFW...

Mne napr. na 3.41 ani na upravenom eboote nešlo GT5 a ani NBA JAM po update na CFW 3.55 ide všetko a bez problémov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárek mám dotaz. Mám Slim konzole s PS3key kde mě skoro nejdou hry a nejde se mě připojit na PSN a chtěl bych nějaký CFM (např. Kmeaw CFM 3.55) kde to bude v poho. Budu moc používat stejný hry a složky co mám teď na PS3key? A nedostanu Brick když mám Slim konzole? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárek mám dotaz. Mám Slim konzole s PS3key kde mě skoro nejdou hry a nejde se mě připojit na PSN a chtěl bych nějaký CFM (např. Kmeaw CFM 3.55) kde to bude v poho. Budu moc používat stejný hry a složky co mám teď na PS3key? A nedostanu Brick když mám Slim konzole? Díky

z Bricku mám právě taky strach. Pořád vycházejí články, že ten a ten model nejde. Já osobně mám FAT, kde byl původní 40GB HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar lidi mam takovej malej až velkej problém. a potřeboval bych pomoct...

Podle navod ale jak jsem zapnul ten Service/factory mode tak nevím jak dál mohl by někdo udělat nejakej podrobnějsí navod... Kde je popsáno kdyby to a kdyby to ? :roll:

A ja jsem se zasekl u kroku jak mam hodit normal flasku na fat32 a hodit do ni ten Lv2diag.self FILE 2 tak to dam do ps3 a vypnu ho tak že dam v ps3 tlačitko na vypnutí pak ho zapnu to by se mělo nahrat a nic... :arrow: (delam to přes teensy) :cry:

Prosím pomoct mam absťák...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar lidi mam takovej malej až velkej problém. a potřeboval bych pomoct...

Podle navod ale jak jsem zapnul ten Service/factory mode tak nevím jak dál mohl by někdo udělat nejakej podrobnějsí navod... Kde je popsáno kdyby to a kdyby to ? :roll:

A ja jsem se zasekl u kroku jak mam hodit normal flasku na fat32 a hodit do ni ten Lv2diag.self FILE 2 tak to dam do ps3 a vypnu ho tak že dam v ps3 tlačitko na vypnutí pak ho zapnu to by se mělo nahrat a nic... :arrow: (delam to přes teensy) :cry:

Prosím pomoct mam absťák...

Jestli chceš nahodit 3.55 CFW a děláš to pomocí teensy a pročetl jsi si zde všechny návody,tak vypni ps3,zapni si tv a koukej v půl 8 večer na zprávy,ty budou pro tebe bezpečnější,ten návod by pochopilo i malý dítě!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar lidi mam takovej malej až velkej problém. a potřeboval bych pomoct...

Podle navod ale jak jsem zapnul ten Service/factory mode tak nevím jak dál mohl by někdo udělat nejakej podrobnějsí navod... Kde je popsáno kdyby to a kdyby to ? :roll:

A ja jsem se zasekl u kroku jak mam hodit normal flasku na fat32 a hodit do ni ten Lv2diag.self FILE 2 tak to dam do ps3 a vypnu ho tak že dam v ps3 tlačitko na vypnutí pak ho zapnu to by se mělo nahrat a nic... :arrow: (delam to přes teensy) :cry:

Prosím pomoct mam absťák...

No asi bys měl lépe formulovat co vlastně chceš, pak nebudeš dostávat takové odpovědi... Není srozumitelné jestli chceš udělat JB nebo CFW a na jakém FW?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele diky to jsi mi fakt pomohl di se radsi zahrabat nekam pod zem tady je asi 360 lidí kteří s tím mají problém, ale ty se soustřed na takove kravoviny namisto toho aby si nam pomohl...:!:

V sekci PS3 Tutoriály je srozumitelnej a jednoduchej návod + faq. Jestli to nechápeš, tak se do toho radši nepouštěj a kup si nějakou bazarovku a máš po problémech ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,hraji gt5 verze US na JB teensy FW3.41.Hra mi jede v pořádku.Jen by jsem chtěl to update 1.05 abych si mohl zálohovat save data.Pokud si stáhnu tento http://www.megaupload.com/?d=KK24YXR5 eboot v 1.5 a přepíšu ten stavající budu moci updatovat ten patch 1.05?Bude mi hra fungovat a nepříjdu o stávající save data už tam mám hodně naježděno?Zatím nechci přecházet na žádný CFW na teensy mi jede všechno na 100%.Bohužel nejde jen ta záloha save dat na gt5.Děkuji za odpověd Víta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar diky za radu už to mam na 3.55... Jen sem se zasekl a nemužu najít nejakej slušnej navod jak na ten manager... Mam pravě Amazebreak jestli by tady nekdo nemohl bud hodit nejakej navod nebo dát odkas na nejakej slušnej díky lidi.:bash:Sem blizko cítím to...:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar diky za radu už to mam na 3.55... Jen sem se zasekl a nemužu najít nejakej slušnej navod jak na ten manager... Mam pravě Amazebreak jestli by tady nekdo nemohl bud hodit nejakej navod nebo dát odkas na nejakej slušnej díky lidi.:bash:Sem blizko cítím to...:wohow:

Amazebreak vůbec nepotřebuješ!!! Na flashku hodíš cfw Např. Waninkoka a dát v ps3 update via media nebo jak to tam je! Žádnej Dongle! Čti forum a dovíš se jak na to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu