Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Cau, prosím tě rozjely si ty ty savy na GT5? Díky moc.

Ahoj tak jsem přešel z JB 3.41 na KMEW 3.55.Jen bych se zád zeptal na dvě otazky:1-Ve hrách co jsem přepisoval eboot.bin na 3.41 někdy i param.sfo budu muset nahrát zpět originální eboot a musím nahrát i originál param.sfo nebo to nemusím? 2-před hrou gt5 jsem musel vždycky pustit prográmek fixpermissions a gaia manageru dát patch mod.Musím to dělat i na kmew 3.55 nebo jak na něm gt5 zpouštíte?.Stáhl jsem si ted gaia 2.04 a multiman 1.16.07 jsou tyto verze dobré nebo mi doporučíte nejaké ověřené a lepší? Děkuji za Vaši odpověd Víta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
Ahoj - koupil jsem "E3 Card Reader" jako zařízení na JailBreak pro PS3. Jenže nemůžu sehnat návod. Takové to připojit síť , on a eject - je mi jasné, ale ono se dál nic nestane, asi je třeba do toho nějak něco nahrát???? PORAĎTE

http://www.nextgenupdate.com/forums/playstation-3-exploits-hacks/258125-how-downgrade-jailbreak-e3-card-reader-noob-friendly.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

1. Stahnes si OFW(jako Official firmware) 3.55 a dáš ho na flashku do X:\PS3\UPDATE\(zde bude OFW 3.55 pojmenovaný myslim PS3UPDAT.PUP)

2. Dáš flashku do PS3 a najedeš do update systemu(uplně nahoře v nastavení) a vybereš update via storage media(nějak to tam je, ale hlavně ne přes internet)

3. Proběhne update a konzole je na oficiálním systému SONY verze 3.55

4. Teť si stáhneš nějaký CFW 3.55(jako Custom firmware), třeba verzi kmeaw, rebug.... je jich víc

5. a zase tento systém dáš na flashku jako ten officiální X:\PS3\UPDATE\PS3UPDAT.PUP(ale musí to být ten CFW)

6. zase najedeš do nastavení/update system/via storage media a proběhne update na verzi CFW kterou si stáhnul

7. v GAME menu se ti objeví dvě nový ikonky jedna -app_home a druhá -install packages

8. stáhneš si nějaký manager(doporučuji multiMAN) a přes installpackage nainstaluješ (PKG balík toho multimana dáš na root flashky)

9. když ho spustíš tak zálohy her dáváš buť na interní do dev_hdd0/GAMES/ nebo na externí do X:\GAMES

10. toť vše pak už je otázka zda hra funguje bez úpravy nebo potřebuje upravit(PARAM.SFO, EBOOT...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OFW 3.55

http://ps3.dashhacks.com/downloads/355

je to i na www.PS3hax.net, ale ta stránka mi tet nejak nejde

a CFW si buť uděláš sám někde stáhneš, nwm odkaz já si ten CFW udělal pomocí custom firmware maker 1.4

multiMANa máš tady

http://psx-scene.com/forums/content/multiman-v2-01-00-released-35/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
1. Stahnes si OFW(jako Official firmware) 3.55 a dáš ho na flashku do X:\PS3\UPDATE\(zde bude OFW 3.55 pojmenovaný myslim PS3UPDAT.PUP)

2. Dáš flashku do PS3 a najedeš do update systemu(uplně nahoře v nastavení) a vybereš update via storage media(nějak to tam je, ale hlavně ne přes internet)

3. Proběhne update a konzole je na oficiálním systému SONY verze 3.55

4. Teť si stáhneš nějaký CFW 3.55(jako Custom firmware), třeba verzi kmeaw, rebug.... je jich víc

5. a zase tento systém dáš na flashku jako ten officiální X:\PS3\UPDATE\PS3UPDAT.PUP(ale musí to být ten CFW)

6. zase najedeš do nastavení/update system/via storage media a proběhne update na verzi CFW kterou si stáhnul

7. v GAME menu se ti objeví dvě nový ikonky jedna -app_home a druhá -install packages

8. stáhneš si nějaký manager(doporučuji multiMAN) a přes installpackage nainstaluješ (PKG balík toho multimana dáš na root flashky)

9. když ho spustíš tak zálohy her dáváš buť na interní do dev_hdd0/GAMES/ nebo na externí do X:\GAMES

10. toť vše pak už je otázka zda hra funguje bez úpravy nebo potřebuje upravit(PARAM.SFO, EBOOT...)

caute, zaujima ma hlavne ten posledny bod. v poslednej dobe mi nejak nejdu hry ako pure futbal(ci ako sa to pise), GTA4 complet. moze to byt nieco s eboot-om? ak ano ako sa upravuje? ci stai ho niekde najst na nete?

pure football mi po ukazke zamrzne, gta4 complet mi po vybere libreti city tak isto zamrzne.

hry mam z viacerych zdrojov, viac krat kopirovane cez multimana, rogera aj openbox. mam cfw 3,55 kmeaw

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu