Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Ahoj, potřeboval bych poradit. Od kámoše mám starou PS3 - tu se 4ma USB portama a čtečkou karet. Je na ní aplikovaný JailBreak na FW verzi 3.41 a říkal že to dělal nějakým USB donglem, ale nepamatoval si jakým. Potřeboval bych od Vás poradit, co k tomu koupit a co do PS3 nainstalovat abych si mohl zahrát i novější "zálohy" her. Díval jsem se, a nejrozšířenější jsou zálohy pro 3.55 CFW. Tak jsem se chtěl zeptat jestli je tohle dobrá cesta (ten CFW) nebo se poohlédnout po něčem jiném. Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, potřeboval bych poradit. Od kámoše mám starou PS3 - tu se 4ma USB portama a čtečkou karet. Je na ní aplikovaný JailBreak na FW verzi 3.41 a říkal že to dělal nějakým USB donglem, ale nepamatoval si jakým. Potřeboval bych od Vás poradit, co k tomu koupit a co do PS3 nainstalovat abych si mohl zahrát i novější "zálohy" her. Díval jsem se, a nejrozšířenější jsou zálohy pro 3.55 CFW. Tak jsem se chtěl zeptat jestli je tohle dobrá cesta (ten CFW) nebo se poohlédnout po něčem jiném. Děkuji za odpověď.

teť tam máš FW 3.41, takže nainstaluj OFW 3.55 -> http://www.ps3devwiki.com/wiki/3.55_CEX

pak nainstaluj nejnovější rogero CFW 4.40 v1.03

http://tortuga-cove.com/132-hacking/ps3/ps3-homebews-rogero/10315-rogero-cex-4-40-v1-03-with-toolbox-stealthman-and-reactpsn-offline-patch

UBS dongle se už dlouho nepoužívá, stačí ti nainstalovat CFW a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju za rady, podařilo se mi to tam nacpat, akorát teď nemám čas to odzkoušet, ale nabootovalo se to v pohodě :)

edit: omlouvám se za double-post, ale teď mám problém: jak se na tom dají spustit ty zálohované hry? Mě třeba nejde ani moje záloha z God of War 3 co mám na DVD.

Upraveno uživatelem r05ty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně je hotovej Cobra ODE a měl by bejt brzy v prodeji - podporuje většinu PS3, včetně SuperSlim a podle toho, co jsem o tom přečetl, tak mu nevadí ani nejnovější verze fw. Víc info tady: http://www.cobra-ode.com/

no hura! juchu jupi ,))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Dobrý den vespolek. PS3 slim (cech-3004B), firmware oficiální 3.70. Jde nebo nejde jailbreak?

Fajn tak jsem na to přišel. Ne nelze. Tak si holt bude bratranec za hry platit, když byl takovej vůl, že vůbec PS3 kupoval :D

Upraveno uživatelem cernakus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

CS mam niekolko otazok ohladom cobra ODE pls pomozte mi... Mozem si napriklad stiahnut GTA V z torrentu potom to dat na USB a hrať cez PS3,, a funguje funkcia z torentu kt. sa vola usb to ps3 kde si dam torrent na ps3 a potom to stiahnem priamo na PS3???

A este budem moct ist na net bez toho aby som riskoval ban??? Ďakujem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu