Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Protoze si vsichni mysli, ze jim ta hra pobezi lepe :D zatim neni opravdu duvod menit funkcni kombinaci.... pokud ma nekdo vadnou mechaniku jako ty tak asi duvod je. Kdyz je neco noveho hned vsichni nahravaji...je to stejna situace jako treba s FW a pak se najednou spousta lidi divi ono nejde tohle a tohle.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle tohodle:

https://spreadsheets.google.com/lv?key=tqjzdwQGOhsHl_KH0KiEC3w&f=true&gid=0

ten mod nation racers nabíhá strašně pomalu s externího hdd s interního je to ok

jo dík.....

Mám takový problém s hrou LBP, nemůžu připojit další hráče, nevíte o tom někdo něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši, pořád mám 3.41, ale možná se na to vykašlu. chci se zeptat, jestli máte jistotu, že i když jailbreak jen zkusíte, tak že pak nedostanete ban. já přemýšlel, že jistota je záloha teď, pak úplně resetnout konzoli, odhlásit z PSN účtu atd, pak jailbreak pozkoušet a potom nahodit zase orogio, až mě to přestane bavit.

na teensky, pokud by šlo sehnat si nahraju jakejkoli soft, že? i ten opensource atd.

našel sjem, jak sosat PSN dema, který mi chybí nejvíc, hlavně pro MOVE, tak se toho pořád nevzdávám, ale nemoct hrát online je naníc a taky pořád nikde to hlavní, přehrávání MKV.

koukal jsme tady i na sosání her a z toho serveru nevímjak.in je to slabý.

valí to už na rapidu nebo torrentech pořádně? piratebay zatím nic moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud upřednostňuješ online hrání tak bych asi updatoval. Pokud ale cokoliv jiného tak rozhodně ne. Časem bude určitě spousta nových featurek, včetně přehrávání mkv. S tím stahováním to je zatím horší no. Je to samý MU apod. o loadfiles ani nemluvě. To už si radši koupím originál v UK a pak ji tady prodám a výjde to při nejhorším na stejno jako platit lf. Na rs je toho hodně málo, hold prostě se na něm nedá tak rýžovat jako dřív a taky je mnohem častější mazaní kvůli copyrightu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne bohužel máš smůlu

Dneska objevily způsob, jak downgradovat FW na PS3. A pro ty, co se zeptají jestli to jde i na 3.42 nebo 3.50, tak to prostě nejde!

Všichni si prosím uvědomte, že naprosto VŠE co se týká hacku PS3 jde pouze s FW 3.41!

A jestli se někdo ptá jestli a kdy vyjde hack na nejnovější FW tak asi nevyjde, protože je to naprosto zbytečné.

Představte si programátora nebo celou skupinu, která velmi pracně dešifruje FW a druhý den vydá SONY opravný FW, který si samozřejmě všichni hned instalujou a pak zase budou škemrat kdy zase vyjde ,,odblokovaný" FW.

Navíc ještě doplním, že v FW 3.50 jsou zablokovány nepodepsané USB zařízení a to značně ztíží hack a já osobně si myslím, že už se asi nikdy nepodaří prolomit ochranu FW 3.50...

Budoucnost vidím v CFW. Bude to vlastně stejné jako na PSP budeme mít nejspíš asi 2 možnosti.

Až vyjde CFW (podle mně není otázka jestli CFW vyjde, ale spíš kdy) první možnost bude bootování CFW z flash disku (nebude riziko bricku v případě poruchy vytáhnete flash disk a vše je tak jak bylo) nebo instalace přímo do flash paměti PS3, ale to má velkou nevýhodu. Když se něco podělá vaše PS3 je asi na vždy k ničemu...

Ale zase to má výhody nebudete potřebovat flash disk pro bootování CFW a dokonce nebudete potřebovat asi ani jailbreak, protože upravený FW v PS3 integruje všechny funkce jailbreaku...

Tak a teď jenom počkám, až někdo za pár hodin napíše ,,Jde jailbreak i na FW 3.50?" :roll::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud upřednostňuješ online hrání tak bych asi updatoval. Pokud ale cokoliv jiného tak rozhodně ne. Časem bude určitě spousta nových featurek, včetně přehrávání mkv. S tím stahováním to je zatím horší no. Je to samý MU apod. o loadfiles ani nemluvě. To už si radši koupím originál v UK a pak ji tady prodám a výjde to při nejhorším na stejno jako platit lf. Na rs je toho hodně málo, hold prostě se na něm nedá tak rýžovat jako dřív a taky je mnohem častější mazaní kvůli copyrightu.

no právě, přesně jak píšeš s tou cenou her. asi bych s hackem hrál kdeco a nebyl naštvanej, že jsme is koupil za 900 nějakou blbost a musím ji prodávat, abych nebyl ještě víc :)

kdyby šlo koupit teensy ++ někde u nás za slušnou cenu, asi to prubnu, ale takhle asi vyměknu a nahodím 3.50.

mám dokonce i HTC desire aji ipod, ale prostě se mi nechce :) asi to nebude pro mě. mít jistotu, že mě sony nezabanuje, asi bych to prubnul s tím ipodem, nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši, pořád mám 3.41, ale možná se na to vykašlu. chci se zeptat, jestli máte jistotu, že i když jailbreak jen zkusíte, tak že pak nedostanete ban. já přemýšlel, že jistota je záloha teď, pak úplně resetnout konzoli, odhlásit z PSN účtu atd, pak jailbreak pozkoušet a potom nahodit zase orogio, až mě to přestane bavit.

na teensky, pokud by šlo sehnat si nahraju jakejkoli soft, že? i ten opensource atd.

našel sjem, jak sosat PSN dema, který mi chybí nejvíc, hlavně pro MOVE, tak se toho pořád nevzdávám, ale nemoct hrát online je naníc a taky pořád nikde to hlavní, přehrávání MKV.

koukal jsme tady i na sosání her a z toho serveru nevímjak.in je to slabý.

valí to už na rapidu nebo torrentech pořádně? piratebay zatím nic moc.

her je všude spousta, jen se pořádně podívat, třeba http://www.ps3iso.com/, atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte lidicky potrebuju pomoc, koupil jsem PS3 z ruky potom jsem zjistil ze jsou suspendovany=banned s PSN

takze kdy koliv se prihlasim na svuj ucet pise to you cannot connect with this account ze vsema profilama nebo uctama takze jsem zavolal SONY a rekly ze jsou banned od PSN a rekly at cekam na email a cekam uz tyden a nic.

takze moje otazka zni moji pratele jestly nekdo nevim jak udelat tak zvany antiban nebo unban proste to odblokovat,

treba si myslim ze staci jen naky program nebo neco jestly by mnel nekdo nakou dobrou radu prosim vas napiste na muj email nebo sem diky.

tomaspacik18@googlemail.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dotaz na extrení disk.

Vše mam nainstalovane jak ma. Teensy, Backup manager, vse jede

Mam externi disk, ktery byl naformatovan na NTFS. Kdyz jej chci naformatovat, tak jediná druhá možnost je exFAT. PS3 backup manager mi zálohu nenajde. mam ji správně vloženou do složek, jak má být. Je tedy možné, že je to kvůli tomu fortmátu na exFAT?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochopitelne. exFAT je pomerne novy system. Backup manager podporuje FAT - tzn. ne exFAT, ani zadne jine zhovadilosti.

U formatu nespolehej na posahane widle, ale naformatuj to pres http://files.extremeoverclocking.com/file.php?f=197 - to ti to naformatuje na FAT bez problemu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu