Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

ted kdyz jsou ty spoubory na disku tak si myslim nebrani nic tomu ( pro sikovne lidi ) vytahnout z tech souboru texty a udelat preklady her na PS3 , tak jak to dela zde naforu jeden pro Xbox360 , myslim ze takovej Heavy Rain v CZ by nebylo vubec spatne :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted kdyz jsou ty spoubory na disku tak si myslim nebrani nic tomu ( pro sikovne lidi ) vytahnout z tech souboru texty a udelat preklady her na PS3 , tak jak to dela zde naforu jeden pro Xbox360 , myslim ze takovej Heavy Rain v CZ by nebylo vubec spatne :P

No, tak jednoduchý to opravdu není. předpokládám, že to bude stejný jako na PSP, takže nic jako CZ do her nejspíš nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by ste mi někdo poradit co si koupit, abych už mohl začít tvořit HB aplikace? Potčebuji JB ke zkoušení, ale nevim co kde koupit. Už mám něco naplánováno a vymyšleno. :)

http://pshax.cz/?p=292

Mas tam schema i soucastky i HEX kod, co je treba nahrat do PICu. PIC se da koupit na eBayi za kilo, zbytek soucastek za par korun treba v www.gme.cz a nahrajes si to tam bud u nekoho nebo si muzes za 5 stovek koupit vlastni programator - a stale te to vyjde levneji, nez x3 jailbreak - ktery se proste ted uz vubec nevyplati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky by mně zajímalo jak to vypadá s tím portem pro PSP. Oni vymejšlej porty na zařízení který má doma asi 5% uživatelů PS3. To je uplně k ničemu! Kdyby se soustředily jen na PSP port tak by to mělo mnohem větší užitek, protože PSP nebo iPHONE má hodně lidí... a ne porty na nějaký kalkulačky a PIC chipy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja o tom samozrejme uvazuju, uz jsem primo chtel z eBaye nekolik cipu za kilo koupit, jenze po diskusi s Nil3Em jsme dosli k nazoru, ze se zatim vyplati pockat. Pro vas to totiz neni zadne riziko, ale co kdybych to ted koupil a nez by mi to prislo, tak by vysel JB pro SIXAXIS? To bych se pak tech jailbreaku nezbavil. Predem mi nikdo platit nebude (a to ani nechci, pak by vznikaly zbytecne problemy). Dalsi vec je, ze ten SW neni jeste kompletni, jeste se ocekavaji dalsi verze - a co az vyjde novejsi verze - to by pak kazdy po mne chtel update... Z toho jedineho duvodu zatim vyckavam. Jinak, na eBayi se da(l) sehnat i s postou za cca 100 Kc. Ale jak rikam, je to riziko. Doma PICy nejake mam, ale bohuzel mam jen radu 16F, takze nemuzu ani udelat testovaci kousek. Takze kazdy, kdo to chce delat hromadne, at se alespon nad temihle problemy taky zamysli - predevsim to, ze je JB neustale na vice a vice zarizeni, takze za chvili nikdo specialni zarizeni k tomu ani nebude potrebovat, protoze kazdy bude mit neco, cimz pujde udelat JB...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

anonymous

jestli jsem to teda dobre pochopil tak kdyz si to spakostim sam tak nebudu moct updatovat ten muj klon?to jako ze jde jenom puvodni JB?

to je pak lepsi si koupit ten original ne?

jinak pokud by ten klon fungoval stejne jako JB i s tou aktualizaci tak ja bych ti klidne prachy poslal predem :cheesygrin: pac programator se mi stavet nechce a nekoho shanet taky ne a navic 500kč je taky dost to uz je lepsi si objednat teensy++ a su v pohode:D

bo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous ja ti taky klidne poslu penize predem a zadnou zaruku od tebe ne ocekavam co se tice noveho upadu proste my bude stacit pokud to pojede jako ted pro zatim pak si koupim dyz tak zase neco noveho predem ti dekuji za odpoved a sem se omlouvam ze to sem davam vim ze to sem ne patri

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu