Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Domi_CZ: "X360/SPI/USB FLASHER" nejdriv je potreba nahrat bootloader viz boot.hex a pak bud pomoci programatoru nebo uz jen USB tam nahrat main.hex. Pokud ten "FLASHER" nekdo ma tak nepotrebuje programator a nahraje do nej jenom main.hex a bude to fungovat...pokud chce, aby fungovala LED musi zmenit pres externi programator bootloader viz boot.hex. Chapu to dobre? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na psp ještě nic funkčního není, že jo ?

Já nepřetržitě sleduju španělské fórum, kde PSPGroove programujou. Přesné datum dokončení neví nikdo, ale říkaly, že to může být do dvou týdnů. Zde je aktuální ,,status" co všechno je už dokončeno a co je potřeba udělat.http://translate.google.cz/translate?js=n&prev=_t&hl=cs&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=auto&tl=cs&u=http://code.google.com/p/eol-psgroove/wiki/EstadoDelProyecto&act=url To nejtěžší už prý mají za sebou a zbytek už by měl být v pohodě.¨

Můj odhad je, že by to mohly dokončit na konci tohoto týdne, protože ten hlavní programátor, který se v tom opravdu nejvíce vyzná je právě na dovolené a vrátí se v pondělí a hned jak se vrátí začne programovat PSPGroove. (někteří lidé na tom fóru si myslí, že by to mohlo být už v úterý) Tak jim držte palce ať se jim to podaří co nejdříve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mam mensi problem, stahnul sem naky gamesy ale nevim jak je ted dostanu do PS, v backup manageru je nemam, predpokladam ze se museji nejakym zpusobem nainstalovat tak jako samotny backup manager. Zatim je mam jen skopirovane na flashce, nejaky dalsi info jak pokracovat nikdo nema?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by mi prosím vás někdo říct nějaké info ohledně tohoto čipu, který se prodává na aukru? http://aukro.cz/item1228332543_vyvojovy_usb_kit_teensy_v1_0.html

Uvažuju, že bych si ho koupil, ale nevím co to umí a co by to mohlo dokázat do budoucnosti(nové verze jailbreaku). Bylo by mi to k ničemu kdybych si to koupil a pak zjistil, že na tom nerozjedu ani zálohy her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Aukro to docela rychle blokuji.Jen to Teensy si zatim nevsimaji.Uvidime do budoucna.Zatim pockam na port PSP.A casem si nekde poridim flashku.Mozna bude driv nejaky CFW pres PSP,kdyby se do toho pustil DARK ALEX (ESPN)

Mimochodem uz jsou ke stazeni i nektere hry PSN !!! Tak se to pekne na PS3 rozjizdi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohl by mi někdo pomoct s jailbreakem pomocí iPhonu 3G ? nainstaloval sem iphonedroid kdyz se mi spusti openiboot tak se mi spusti jen jednou nevim jak udelat aby se pustil znova. Překopírovat to nebude problém, ale prostě nevim co a jak s tim openiboot... Nepomohl by někdo ? určitě nás bude víc kdo to moc neumí.. Díík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu