Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Jailbreak - všechny otázky SEM!


tekken90

Recommended Posts

Zdarek kuci...mam takovej problemek...kdyz najedete do PS network a tam je ACCOUNT MANAGEMENT nebo neco takovyho a kdyz neco date tak to chce heslo a problem je v tom ze to heslo neznam...nikde jsem zadny nedaval,nemenil proste nic!nevite jak to zjistit???pravdepodobne to bude tovarni nebo nevim...?!predem diky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chce to heslo od účtu na PSN, zadávat si ho musel při registraci, jestli ho nevíš tak si nech zaslat nový na email, ale musíš vědět datum narození, který si tam při registraci dal, pokud ani to nevíš tak ti už nic nepomůže. Kdyžtak se zeptej toho kdo to zakládal jestli ne ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

* Čaute chalani,

som nový a v ps3 sa až tak nevyznám, mám pár otázok:

1 myslíte si že jailbreak na ps3 cech-3004a/b víde, neviete kedy?

2 mám si updatovat ps3 na najnovšiu verziu nebude to vadiť aj vide jailbreak?

3 Nie je ešte iný spôsob ako získať ps3 hry zadarmo...

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.ps3hax.net/category/ps3-hacks/ps3-custom-firmware-cfw/

hned první post.. nema smysl to psat vse znovu :D spi se ptej co ti neni jasny... rovnou dej cfw... neni duvod davat ofiko nejnovejsi..

pripadne druha moznost... PS Plus.. taky hry "zadarmo" vuci tomu co by jinak stali dohromady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

ještě jeden blbej dotaz mám FW: 4.30 origo pujde mi nato vubec tenhle soft http://www.ps3hax.net/2012/12/released-teamsgk_cfw4-31v4/ nebo je pořád potřeba mit ten 3.55?

tady u tohoto by to mělo jít flashnout aji z te 4.30 ne? http://www.ps3hax.net/2012/12/release-rogero-cfw-4-30-v2-03-xmb-install-package-files-no-downgrade-needed/

Upraveno uživatelem ywo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

* This CFW can be installed fine from XMB Update over any OFW3.55/CFW3.55/CFW4.21/CFW4.30.

* For details about Downgrading back to CFW/OFW3.55 Please read the Downgrade Guide below

cili nezbyde ti nez hw flasherem na 3.55 a pak muzes zas vejs.. samo nesmis mit nedowngradovalnej 3000 nebo 4000 model

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo už jsem to taky vyčetl :( hold smolík , konzole se mi prodavat nechce leda že by to semnou někdo vyměnil :D a nebo to prostě vyreklamuju na nejakou blbost aby mi vratili prachy a pak koupim nějakou starsi s možností cfw , a nebo si prostě dál budu platit ps+ no, a ohledně toho ps+ bych měl jeden dotaz když jsem ho jeste neměl tak na ps+ byl zadarmo shift2 ale neznám v okolí nikoho kdo vte době měl ps+ a stahl si shifty abych si to mohl odnej stahnout z jeho historie stahování, dá se to nějak pořešit, žebych třeba stahl shift z netu a pres flasku to zkusil dostat do ps fakt nevím. Jiny hry sem si normálně od kamošů postahoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu