Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

[XBOX 360] Problém s načítáním her


stefa255

Otázka

Zdravím, mám takový problém. Mám flash LT 1.1. Vždy když tam po zapnutí vložím hru. Hra načítá,načítá, zachvilku napíše OPEN TRAY. Takto postup opakuji i HODINU něž se mi podáří hra zapnout. Nevím čím to je. Myslel jsem, že je to špatným flashem, tak jsem Xko nechal flashnout z 1.6 na LT 1.1, ale problém stále přetrvává. Díky za všechny rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
No pokud by to bylo vypalovačkou, tak by to možná dávalo smysl, jelikoz predtim jsem to vypaloval na PC, ted to palím na notasu. Urcite vyzkousim vypalit zase na PC

Ale si pisal, ze ti to zacalo robit "daleko driv"...ci uz vtedy si palil na notebooku? Odkedy si zacal hrat na HDD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
od začátku prázdnin, jsem hrál pouze z HDD. Předtím jsem hrál vše, z mechaniky. Jen ted marne rozpomínám, kdyz jsem zacal pálit na notasu.

Neviem ako dlho mas konzolu, ako dlho hras z mechaniky, ako casto si hral. Mne sa zda, ze skor ide o problem mechaniky v konzole. Mas este moznost vyskusat media/hry palene predtym na PC, ci ti to mech. teraz spusti.

P.S instalacia hier na HDD je mozna od dashboardu NXE 2.0.7357.0 (november 2008 ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky mi mechanika zlobila, nejdřív stačilo hru dvakrát vyndat a zase zandat hru a naskočila, potom 4x, nakonec jsem u toho strávil půl hodiny :D Najdi si na internetu "POT tweaking", je to postup, při kterým rozmontuješ mechaniku Xka vezmeš multimetr a šroubovák a zvýšíš výkon laseru, aby líp četl. Když nepomůže, tak se dá na eBay koupit za zhruba 50Kč i s poštovným nový laser do mechaniky (ještě teda záleží na tom, jakou mechaniku máš). Výměna není nijak těžká, minimálně u BenQ nebyla, návody jdou najít.

Ale tohle všechno až když ti nepomůže nic jinýho, jako vypalovat na jiným počítači.

Jakou tam máš mechaniku, v Xku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu