Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jak si zahraju hry po netu


v@lda

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
mam cf 3-40 oe--no treba tedka medal of honor a kdyz dam infrastructure tam me to najde moje pripojeni a nemuzu na nej kliknout :( tak nwm mno
ctj nemuzu na nej kliknout??! Proste normalne se pripojis nebo ti to hodi err.. Kdyz se pripojis, bud tam jsou hraci a hrajes nebo nejsou :) - samozrejme v lobby.. to ze nejsou je norm. zkus SOCOM nebo NFS Carbon.. u carbonu obcas nekdo je, u SOCOMU porad hafec lidi..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo zkusim ....socom 1 nebo 2 ??
tj jedno :D mely by se hrat oba, zkus dvojku nvm co jsem to dneska zkousel a byl tam hafec lidi :D a zkus to nekdy odpoledne, az bude dost lidi z prace doma, je to fakt cool poslouchat jak tam kecaj do mikraku amici :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ok diky.....ale ja kdyz dam multiplayer pak infrasructure tak to mam sedivy a nemuzu na to kliknout :( stava se vam to taky ?? :(

nn tj divny, a mas nastavenej net ? Jako pripojeni v PSP ? (WiFi) a co takhle, nemas nejakej rip kde je to vypnuty nejak to infrastructure ? .. Me se to teda jeste nikdy nestalo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak to je divne.. esli nepomuze ani reinstall CF, jiny download ci znovu nastavit sit.. tak uz vazne NVM

OT: lidi kdyz uz jsme u toho, povedlo se vam nekomu stahnout neco z RS pres PSP? Nebo z chshare a tak ? docela by se mi to hodilo, nemusel bych mit pak dlouhy noci zaplej zbytecne PSP.. chtelo by to nejakej rapget pro PSP - mootoo slysis ? :D ... bylo by to celkem fajne, on je rozdil mit zaple PC s 300W zdrojem a PSP s 3V baterii .... bylo by to oprabdu skvele ten rapget & podobne

---jinac prominte mi za OT .( doufam ze diky tomu admin zase nesmaze celej prispevek - kdyz uz jinak, tak at mi to plz zkopiruje a posle po PM ten text, abych se s tim zase nemusel psat znova.. pak bych pro to zalozil topic ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu