Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Procesor vs Gpu


Exter999

Recommended Posts

Ono je to vcelku jedno,ty hry vetsinou vypadaj hodne podobne,pokud jsou na obe konzole.Nektery hry vypadaj lip na PS3,nektery na X360.Ja mam ted nove PS3 a musim rict,ze Uncharted 2 me graficky uchvatilo vic,nez cokoliv na X360.Ale treba Soul Calibur 4 mi prijde lepsi na X360 a taky treba Forza 3 vypada nadherne.Takze podle HW tehle dvou konzoli bych se moc nerozhodoval,spis podle her ktery hrajes a jsou na jednu nebo druhou konzoli.Blu-ray dneska uz nepovazuju za zadnou vyhodu,s rychlym internetem a cenama BD disku v CR era Blu-ray jako nosice pro filmy padla.K X360 mam externi HD-DVD mechaniku s trema filmama,ktery jsem videl jednou,v PC mam blu-ray vypalovacku (stala me 1000Kc s dani) :) a BD medium jsem v ni mel 1x v zivote a myslim ze nejsem sam.Je to videt i na rychlem mizeni videopujcoven...Jeste dodam ze oboji a obcas i PC mam zapojeny (pripojeny je trvale,ale koukam na TV hlavne na filmy) na FullHD 102cm LCD Samsung,takze tam bych ty rozdily videl.No a kdyz to vezmu kolem a kolem,graficky je to dneska stejne jedno,vsecko drti PC...(GTX460 1GB),ale ne zabavou,na PC hraju jen strategie.Online nehraju vubec,to bohuzel nemuzu posoudit,kde je lepsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny,ale oni i hry jsou podobny:-)Mne se spis na PS3 libi,ze ma podporu ruznych formatu.To Xbox360 nema a nahrani kodeku se mi nepodarilo.:(

Dale taky to streamovani filmu z PC mi prijde jako bomba.:-)No a ted jestli pujde hrat s PS jailbreak pres net,tak to bude husty.:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu