Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problém s hrama


perrek

Otázka

čus prosímvás mám problém: stáhnu si z netu FIFA 2010 WC, a když udělám postup jako vždycky, dodržím všecko a vypálím rychlostí 2,4 tak najedu normálně do hry, mám tam menu a když dám zápas tak mi to najede jenom na stadion a jakmile se má kamera přesunout na hráče, tak mi to hodí že "disc is unreadable" stáhl jsem FIFU z asi tří zdrojů a pořád to samé.Paradox je, že dřív jsem jí už vypálenou měl, fungovala normálně.

Další problém je to samý s Mafií 2.Stáhnul jsem jí asi z tří různých zdrojů a když ji zapnu tak si dám první misi, dokončím jí a pak následuje video jak ten týpek přijede na nádraží.Animace doběhne a následuje loading do druhé mise a tam se ta gramodeska točí a ty hlášky dole se mění ale hra prostě nenaběhne...

nevíte někdo co s tím?

Díky za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Kdyby to bylo vypalovačkou, hru by ani nevypálil. Příčina bude mechanika na 99%

To není pravda . Hra jde vypálit , ale vypálí se slabě ( i kontrola v PC dopadne dobře ) ale xbox to už nepřečte . Je to potvrzeno ve více případech - já osobně jsem to s několika lidmi řešil .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Někdy odejde vypalovačka najednou , někdy postupně slábne a postihne to jen nějaké hry . Ale tím , že to dělá i u kamaráda , máš potvrzeno , že je to jasně špatně vypálené . Jak píše Romik - kup si novou vypalovačku a budeš mít po problémech . Navíc budeš moci používat levnější media .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
já to prubuju ještě na bráchově kompu, tak uvidíme výsledek...jinak co se týče těch levnějších médií, kupuju Verbatimky, 10ks za 277,- což si myslim že je cena pěkná...

Ja Maxell pomaly 3 roky...za 25 ks 15,50€ (z toho je 5€ dobierka kurierom), cize 1ks 0,62 :D http://www.burningmedia.sk/maxell-dvd+r-8x-dl-shrink-25.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám podobnej problém řekl bych že je to mechanikou ale radši se zeptam

Takže když jsem si nechal flashnout xbox tak všechno šlo v poho dal sem activatedisk a pak hru a rozjelo se to v pohodě ale časem se to začalo zhoršovat tak že už se mi nechce načíst ani aktivatedisk prostě se napíše open tray

a když se po nějaké době rozjede aktivatedisk tak zase hra se nechce zapnout

krásný případ mam u CoDMW2 hra se zapína asi půl hodiny pak mi teprv naběhne menu a asi po 30vteřinách napíše že disk nelze přečíst hodí mne to do menu a pak už stačí jen zapínat hru a pořád stejná chyba

u mafie2 takovej problém nebyl prostě se hra nechtěla načíst mohl jsem to mít zaplé hodiny ale nic

ale u CoD5 my to žádné problémy nepíše

hry jako NHL10 které se před tím zapínaly bez aktivatedisku se teď nezapne

a nejhořší je že i originální hry nejdou zapnout sami od sebe chce to aktivatedisk kterej se zapína pár desítek minut

Mohl by mi někdo říct v čem je problém?

Dík Fewer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím Vás.potřeboval bych poradit s extrahováním hry.sosnul jsem hru alan wake a při extrahování mi win rar po pár minutách hodí chybu,: nesouhlasí CRC v awake pudding.. soubor poškozen soubory iso i dvd se začnou vytvářet ale následně to skončí na té chybě! kde je chyba??díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu