Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Japonska verze


James_p

Otázka

Vsude kde sem si PSP chtel objednat mi rekli,ze neni a bude az v zari a to ten novej model.Ted sem nasel stranku,kde maji PSP skladem,ale jen japonskou verzi.Pry by nemely byt skoro zadne rozdily od E verze.I na filmy to ma stejnej region.Mam do toho jit nebo ne?diky za rady

http://www.prodejher.cz/index.php?exe=hledej&hledej_kde=2&hledej=psp+standard+japan

A nebo si koupit ruzovyho:(

http://psp-sony.surtep.cz/konzole/psp-sony-playstation-limited-edition-pack-pink/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak sem to vyresil jinak.asi po hodine telefonovani po ruznych e-shopech sem narazil na shop kde meli psp skladem.kdyby nekdo chtel taky kupovat tak je to http://kladno.simpli.cz/product_info.php?products_id=9919820 je to base pack asi za 5100.puvodne sem mel v planu value pack asi za 5500,ale ted sem rad,ze sem vubec nasel nekoho kdo nejaky psp prodava.to ze to nebude value pack sem doplnil timhle http://www.hypershop-pv.cz/sony-psp/sony-psp.asp?idzbozi=301

vypada to celkem slusne,ale zadna znacka to neni no...a nakonec sem si udelal radost 4gb kartou

http://www.hypershop-pv.cz/detail.asp?idzbozi=15909

a ted si me podejte,jesi sem koupil nejakou blbost:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mno jen tak BTW... na prodejher sjem taky uvaoval o koupi, zacaly me odrazovat posty a zkusenosti zde a dorazilo mne, kdyz jsem dal kontakt.. a byl zde pouze nejakej prazskej, kterej je pouze z formality, firma tam nesidli, sama tam ma napsane ze reklamace tam nejsou.. a kde tedy jsou ? ... nikdo se o tom nic nepise.. a proc nejsou ? Protoze ty PSP DOWNujou doma na koleni... takze uz jen z toho bych jim neveril, normalni firma ma na sebe kontakt - telefonni, adresu apod.. ICO DIC apod.. tohle je ale velmi podezrele, kdyby to byla seriozni firma, nemela by duvod NEdavat na sebe kontakt..

Vsimli jste si toho ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
CITY PRINT s.r.o.

Nám. Míru 9

Zlín 760 01

IČO: 63481693

DIČ: CZ63481693

Tel: 577 212 565

asi neumis cist.. jen fakturační adresa, zde není prodejna ani žádná forma podpory prodeje: rikal jsem ze tam maji adresu jen z formalniho hlediska... zde firma nesidli a nema s tim skoro nic spolecneho.. ZDE NENI PRODEJNA, PODPORA TAKE NE (podpora = reklamace...), takze mam opet pravdu, zadnou adresu pro reklamaci nemaji, ani pro osobni kontakt apod.. takze precejen to sjou podvodnici...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
sídlo firmy je ve Zlíně a k tomu provozuje e-shop
ok, ale to nikde nemaji napsane pokud vim.. tak jak se pak k nim budes obracet s reklamaci ? ... IMHO to neni seriozni firma, stale jsem se nedozvedel, proc tohle co mi tu rikas nepise na webu a proc prestava komunikovat se vsema kteri chteji neco reklamovat? ... a BTW jakto ze ty o ni tolik vis ? :D mohl by jsi sem napsat tutor jak zde neco reklamovat apod,, ? jak s touto firmou zachazet ? :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ok, ale to nikde nemaji napsane pokud vim.. tak jak se pak k nim budes obracet s reklamaci ? ... IMHO to neni seriozni firma, stale jsem se nedozvedel, proc tohle co mi tu rikas nepise na webu a proc prestava komunikovat se vsema kteri chteji neco reklamovat? ... a BTW jakto ze ty o ni tolik vis ? :D mohl by jsi sem napsat tutor jak zde neco reklamovat apod,, ? jak s touto firmou zachazet ? :D

Vím jen to co je na internetu, nikdy jsem nic od ní nekupoval a podle toho co tu ostatní píšou bych nic nekoupil, dal jsem to sem jen proto, že ten kontakt na stránkách není tak to třeba někomu pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vím jen to co je na internetu, nikdy jsem nic od ní nekupoval a podle toho co tu ostatní píšou bych nic nekoupil, dal jsem to sem jen proto, že ten kontakt na stránkách není tak to třeba někomu pomůže.
jj jasne, proto diky ti... ale bhzl by jsi je bez PRESNE adresy tezko nasel.. primo majitele, fakturacni adresa je na nic, mesto take bhzl...

PROTO NIC NEKUPOVAT :) ja take nastesti nic nekoupil ;) .. ale je to minimalne podezrele...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj jasne, proto diky ti... ale bhzl by jsi je bez PRESNE adresy tezko nasel.. primo majitele, fakturacni adresa je na nic, mesto take bhzl...

PROTO NIC NEKUPOVAT :) ja take nastesti nic nekoupil ;) .. ale je to minimalne podezrele...

jejich ofiko firma http://www.tisknidigitalne.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dokud existuji v teto zemi zakony, nemate se ceho bat. relativne. staci si firmu najit v obchodnim rejstriku na justice.cz a hned vidite jmena osob ve firme. da se rict, ze jedine co potrebujete je pan Jednatel. ten plne zodpovida za chovani firmy. zde je ten vypis:

Datum zápisu: 29.listopadu 1995

Obchodní firma: CITY STUDIO spol. s r.o.

Zapsáno: 29.listopadu 1995 Vymazáno: 12.srpna 2005

CITY PRINT s.r.o.

Zapsáno: 12.srpna 2005

Sídlo: Zlín 1, Kvítková 4703, PSČ 760 01

Zapsáno: 29.listopadu 1995 Vymazáno: 4.září 2004

Zlín, Nám. Míru 9, PSČ 760 01Zapsáno: 4.září 2004

Identifikační číslo: 634 81 693Zapsáno: 29.listopadu 1995

Právní forma: Společnost s ručením omezeným

Předmět podnikání:

- kopírovací a reprografické práce kromě příloh zákona č.455/1991

Sb., sazba a vyhotovování tiskových předloh

Zapsáno: 29.listopadu 1995- koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej

Zapsáno: 29.listopadu 1995- automatizované zpracování dat

Zapsáno: 4.září 2004

Statutární orgán:

jednatel: Libor Steiner

Zlín, nám.Míru 176

den zániku funkce: 23.října 2003

Zapsáno: 29.listopadu 1995 Vymazáno: 4.září 2004

jednatel: Roman Matulík, r.č. 750726/4171

Zlín, Ševcovská 4075, PSČ 760 01

den vzniku funkce: 23.ledna 2003Zapsáno: 4.září 2004

Způsob zastupování:

za společnost jedná a podepisuje jednatel

Zapsáno: 29.listopadu 1995

Společníci:

Posam Praha, spol. s r.o.

Praha 5, Holečkova 9

Vklad: 150 000,- Kč

Splaceno: 100 %

Zapsáno: 29.listopadu 1995 Vymazáno: 4.září 2004

A-DESIGN, v.o.s.

Zlín, Nám. Míru 176

Vklad: 300 000,- Kč

Splaceno: 100 %

Obchodní podíl: 100%

Zapsáno: 4.září 2004 Vymazáno: 4.září 2004

A-DESIGN, v.o.s.

Zlín, nám.Míru 176

Vklad: 150 000,- Kč

Splaceno: 100 %

Zapsáno: 29.listopadu 1995 Vymazáno: 4.září 2004

Roman Matulík, r.č. 750726/4171

Zlín, Ševcovská 4055, PSČ 760 01

Vklad: 300 000,- Kč

Splaceno: 100 %

Obchodní podíl: 100% Zapsáno: 4.září 2004

Základní kapitál: 300 000,- KčZapsáno: 29.listopadu 1995

Dale pak jak tady kolega zminoval ze to neni jejich sidlo, tak ma pravdu jen napul. PAPIROVE to jejich sidlo je. zakon nam neprikazuje mit nekde FYZICKE sidlo, napr prodejnu nebo kancelar. Sidlo slouzi k tomu, aby tam chodila posta. napr soudni obsilky apod ze :-) Dale nam zakon uklada povinnost davat dvouletou zaruku na prodane zbozi. tzn ze NEPOTREBUJETE zarucni list. staci vam treba ten paragon, ale musi tam byt datum a dalsi nalezitosti. pokud chcete pak PSP reklamovat a oni vas poslou do p***le, neni nic snazsiho nez to jit udat. treba jako "podezreni z pokusu o podvod". policie ma opet ze zakona to do 30dni prosetrit a predlozit vysledek jejich patrani. Na sidle se samozrejme fizlove nedobuší, tak si budou muset odchytnout pana jednatele na zaklade jeho dokladu, ktere maji jakozto statni urednici neustale k dispozici. jakmile se tak stane, zacne kolotoc. no a pak se uvidi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dokud existuji v teto zemi zakony, nemate se ceho bat. relativne. staci si firmu najit v obchodnim rejstriku na justice.cz a hned vidite jmena osob ve firme. da se rict, ze jedine co potrebujete je pan Jednatel. ten plne zodpovida za chovani firmy. zde je ten vypis:

....

Wow borec, justice.cz neznam... kazdopadne to asi neni prijemne erklamovat to timhle zpusobem, urco je to prijemnejsi treba v datartu etc.. kde jen prijdes s uctenkou a vratej a to je vse ;) bez takovyhle obstrukci, stale to neni seriozni jednani ze strany prodejher.cz kdyz se takto "maskuji" a lidi je musi vystopovat :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu