Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

DSReader


SakrassMasakrass

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No myslim si, že v kombinaci DSi + AK2i DSReader nerozběháš, alespoň mně se to zaboha nepodařilo a podle google nejsem sám. Třeba se Supercard DSTWO, co mam teď, chodí v poho. Doporucil bych zkusit DSlibris, který mi stejne prijde na cteni ebooks lepsí viz. http://console-forum.net/tema/22099-program-na-cteni-ebooks-vcetne-cz-fontu/page2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No myslim si, že v kombinaci DSi + AK2i DSReader nerozběháš, alespoň mně se to zaboha nepodařilo a podle google nejsem sám. Třeba se Supercard DSTWO, co mam teď, chodí v poho. Doporucil bych zkusit DSlibris, který mi stejne prijde na cteni ebooks lepsí viz. http://console-forum.net/tema/22099-program-na-cteni-ebooks-vcetne-cz-fontu/page2

Tak to mi taky nefunguje. Sakra. Furt mě to hází jednou že to nenašlo fonty pak že Guru Meditation Error! data abort!

Kurva. to fakt jednoho naštve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Však jo, uložit jako kódovaný text a pak vybrat kodovani UTF-8. V nabidce soubor mam exportovat, jak do pdf, tak do xhtml... mam to tak v Linux verzi i v Xp, tak nevim kde je problem.

EDIT: zkus reinstal OpenOffice suite, musis mit nainstalovanej (asi) celej balik, ne jen writer.

EDIT2: jeste ti tu dam jednu knihu v xhtml, at ji muzes zkusit v DSlibris, treba Ti vubec nebude na cteni vyhovovat a trapis se s nejakym prevodem zbytecne :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu