Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s Wii ovladačem


Jiřulka

Otázka

Koupila jsem si dobíjecí stanici s baterií. V návodu je napsané, že pokud led kontrolka začne blikat, je baterie dobitá. Jenže když ji dám do ovladače tak ten se vůbec nezapne. Nevím co s tím. Nejspíš budu muset investovat do další nabíjecí baterie :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dej aspoň odkaz co jsi si koupila aby jsi to nekoupil někdo další. Já to vyřešil tak, že jsme koupil nabíječku na normální baterie AA za 490kč s 4x AA . Baterie se nabíjejí necelý 3h a ovladač funguje přes 14 dní. Nic lepšího dle mého neseženeš. Můžu dát link na tu nabíječku, kterou mám já. Má tu výhodu, že když se baterie nabijí nabíječka svítí zeleně a už baterie nepřebíjí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Taky tady to máš: http://www.mironet.cz/gp-power-bank-m520--aa--4x-nimh-2500mah--24-hod+dp81370/

Rozhodně doporučuji všem, kteří řeší problém s baterkami. Baterie se nabijejí cca 2,5h do plna. Je to fakt pecka. Po nabití se nepřebíjejí.... svítí zelená kotrolka.

Taky jsme nad takovýma dobíjecíma stanicemi přemýšlel ale radši jsme si koupil toto už z toho důvodu že baterie můžu použít i jinde a nabíjet i další baterky.

Snad jsme ti pomohl. Klidně můžeš koupit i lepší nabíječku s baterkami ale tahle je na 100% dostačující pro Wii remote.

Maverik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu