Jump to content
  • 0

Minimální(doporučená) rychlost připojení na XBOX live


Likas

Question

Zdravím Vás pánové, výhledově plánuji nákup XBOXU s kinectem, ale trochu mě straší, jestli budu moci smysluplně využívat XBOX live službu a hrát s přáteli. Jde mi o to, že bydlím v rodinném domku a připojen jsem přes WiFi, bohužel rychlost pouhé 1MB/256kB (stahovačka real zhruba 120/upload 6-15). Kdysi jsem přes to na PC hrál třeba CoD2 v pohodě a na brouzdání to v pohodě stačí. Chci hrát především sportovní hry typu NHL či FIFA. Otázka je, jestli s takovým připojením budu schopný přes XBOX-live smysluplně hrát nebo ne. Mohl by mi někdo s podobnými podmínkami říct, jak mu to šlape.

Vím, že dneska už spousta z Vás jede přes optiku nebo daleko rychlejší ADSLka, ale bohužel já tuhle možnost nemám, maximálně nějaký bezdrát net třeba od T-mobile nebo tak něco, ale to už je bohužel dražší (co se týče rodinného rozpočtu).

Dále by mě zajímalo, i za předpokladu, že by byl potřeba rychlejší net, jestli jde napojit XBOX na síť počítače a sdílet s ním jedno připojení (např. WIFI mezi XBOXem a PC a pak přes Ethernet do routeru) nebo musí jít přímo Ethernetem nebo Wifinou na Router?

Díky moc za jakoukoliv radu a Vaši zkušenost.

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

No pingy by mohly být v pořádku, průměrně se pohybuji okolo 25ms, ale stejné připojení používám někdy při hraní na PC, ale žádná sláva to není, hrát se dá, ale občas to prostě zalaguje. Právě mě hodně zajímalo, jestli je XBOX a jeho hraní po síti více optimalizované a proto stačí i "průměrné" připojení nebo naopak očekává vysokou kvalitu připojení a na vyladění online služeb tak trochu háže bobek ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy