Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 > VGA kabel


shark1

Recommended Posts

panove pomozte mi..

mam ps3 a starsi projektor. doted jsem pouzival pro prenos signalu s-video kabel, a mel tim padem rozliseni nejakejch 576 (?). zatim mi to stacilo, protoze me naprosto ohromovala velikost obrazu. nicmene nadseni z velikosti uz castecne pominulo a nastal cas se zamerit take na kvalitu.

projektor nema hdmi vstup, takze vyssi rozliseni lze dosahnout pres vga vstup. a v tom je trochu problem. kabel sice existuje, stoji neco kolem 500-600, ale nevim jestli by se to vybec vyplatilo do toho investovat, pokud by to neprineslo potrebne zlepseni.

projektor by pak zvladal bud 720p nebo 1080i . 1080p neumi.

a ted by me zajimalo, jestli s tim mate nekdo zkusenost:

- jestli je opravdu velky rozdil mezi rozlisenim 576 jako normalne v televizi a mezi 720p.

- je rozdil mezi 1080i a 720p

- a nakonec to nejdulezitejsi. byl by nekdo ochoten, na den na dva mi pujcit tenhle kabel, abych to vyzkousel jestli to vubec pujde ?

http://www.playcentrum.cz/vga-cable-wii-ps3-738701.htm

nebo kdyz by te neslo na den-dva, tak by byla moznost, ze dotycneho nalozim, odvezu ho k nam, behem hodinky bych to vyzkousel a zase ho odvezl domu ? bydlim v praze, kousek od cerneho mostu...

moc by mi to pomohlo, protoze musim jeste investovat do prodluzovacich kabelu a kdyby to nahodu nefungovalo jak bych si predstavoval, tak bych "vyhodil" docela dost penez :?.

diky za info, pripadne pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

No já ten kabel mam doma, mohl bych ti ho prodat.Klidně i pujčit ale to by tě benzín vyšel z prahy dál než kabel samotnej:) Jde o to, jestli ten tvůj projektor má HDCP...jestli ne, ten kabel je ti na nic...Jestli jo tak to bude fungovat...

Každopádně jestli ne, najdi si na netu HD FURY:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu