Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

F1 2010


CZEndy

Recommended Posts

Nikde jsem toto téma nenašel... Tak co, hráli jste? Co na to říkáte? Mé pocity, jsou zatím trochu rozpačité a to hlavně z toho důvodu, že si mi hra seká a to hlavně při změnách počasí a ve velké rychlosti. Má někdo podobný problém? Hru mám nainstalovanou na HDD. První závodní víkend kariéry byl v pohodě, ale druhý a třetí - nehratelné... Je to hrou nebo to způsobuje nějaký problém v xku? U jiných her jsem se s tím zatím nesetkal. Díky za každý postřeh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nikde jsem toto téma nenašel... Tak co, hráli jste? Co na to říkáte? Mé pocity, jsou zatím trochu rozpačité a to hlavně z toho důvodu, že si mi hra seká a to hlavně při změnách počasí a ve velké rychlosti. Má někdo podobný problém? Hru mám nainstalovanou na HDD. První závodní víkend kariéry byl v pohodě, ale druhý a třetí - nehratelné... Je to hrou nebo to způsobuje nějaký problém v xku? U jiných her jsem se s tím zatím nesetkal. Díky za každý postřeh.

cau hele hraju to na PC a seka se mi to taky....a pritom nevim proc :/ zase tak uchvatne to nevypada....cekal jsem od toho asi vic....ten zacatek byl super...ale jinak nevim...ty Formule co byly na PS3 jsou podle me lepsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to jede naprosto bez problémů, bez sekání i bez poklesu framerate.(xbox360 verze) Takže problém bude někde u tebe. Já jsem nadšený, je tam sice pár věcí, které by do dalšího dílu chtělo vypilovat, ale celkově jsem dost spokojený. Nakonec to není až tak arkádové jak se lidi obávali a každý si najde svoje. Jen bohužel nemám volant, takže zážitek z hraní je menší, ale i tak super. Graficky naprostá lahoda. A závody v dešti - to jsou grafické orgie. Na PC si to asi spousta lidí nebude moci dovolit hrát na maximální detaily, takže opět plus pro vyladěnější konzole :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seká se mi to většinou, až po druhém a dalším výjezdu na trať... třeba při tréninku když vyjedu na trať podruhé tak se mi to seká. Do té doby je všechno ok. Zkusím to ještě pustit jenom z DVD, jestli to bude dělat nebo ne. Pak to zkusím ještě přeinstalovat. Cache paměť jsem také zkoušel, ale bez úspěchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak s ovladačem, na nejtěžší obtížnost a bez pomocníků to je šílené. Hodně těžké. Hraju první sezónu v kariéře a jezdím za HRT. Délku závodu mám na 30% takže cca 20 kol a je to šílený boj :D Jsem u pátého závodu a moje nejlepší umístění bylo 17.místo. To se mi na tom zatím strašně líbí, že na nejtěžší obtížnost a bez pomocníků je to celkem reálné. Ale hlavně je to strašně motivující a "rewarding" (nevím jaké vhodné české slovo proto použít :D ) když se povede člověku dobře kvalda, nebo se posune v závodě i jen o jedno místo dopředu. Každý takový krůček člověka dost potěší.

Horší je to s nervama, protože stačí malá chybička a je po závodě. :D Fakt závidím lidem, co mají volant

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkuste vycistit cache u HDD.Navod je zde na foru.:-) Ja si to pamatuju,ze by to melo byt v settings xboxu.Hry ani dash se nesmaze.:-)

Jinak jaka je grafika oproti PC??:-)

Edit: Tak verzi hry to nebude...Zkuste to vycisteni cache.:-)

Popripade,odinstalovat a znovu nainstalovat.Nebo to muze byt taky nekvalitnim mediem,ale to uz vestim z koule.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím to přeinstalovat. Z DVD to jede normálně... pc verzi jsem zatím neviděl, ale dám vědět.

Tak trhá se to i po přeinstalování :-(

Cache paměť vyčištěna - problém přetrvává...

Co se stane, když naformátuju HDD v xku?? Savy mám na paměťovce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem odjel dva zavody a nejvic me stve ze i na expert je to jednoduchy bez pomocniku furt jsem prvni ja to nechapu cekal jsem budu rad jezdit na medium a ja nemam problem vyhrat zavod na experta to me stve nejvic :( .Dalsi vec co mi vadi ze treba byl kovalainen na 4 miste v zavode to fakt nechapu.Jinak hra splnuje co jsem cekal grafika bombasticka,ovladatelnost je stejna jako u jinych her a jinak s tim sekanim mam tu verzi taky complex z LF a to sekani mam jenom obcas a minimalni skoro si toho nevsimnu.Jinak super games doporucuju stahovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem odjel dva zavody a nejvic me stve ze i na expert je to jednoduchy bez pomocniku furt jsem prvni ja to nechapu cekal jsem budu rad jezdit na medium a ja nemam problem vyhrat zavod na experta to me stve nejvic :( .Dalsi vec co mi vadi ze treba byl kovalainen na 4 miste v zavode to fakt nechapu.Jinak hra splnuje co jsem cekal grafika bombasticka,ovladatelnost je stejna jako u jinych her a jinak s tim sekanim mam tu verzi taky complex z LF a to sekani mam jenom obcas a minimalni skoro si toho nevsimnu.Jinak super games doporucuju stahovat :D

Dej si kariéru, obtížnost Legend, vypni pomocníky a pak uvidíš :D

Jinak model poškození a přísnost traťových komisařů nastavím kde? Dík moc

Vždy když v nějakém modu najedeš na obtížnost, tak zmáčkni zelené tlačítko a vyjede ti kompletní přehled všeho možného nastavení obtížnosti, poškození, traťových komisařů atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli máš na mysli obtížnost, tak tam je i Legend. Je v kariéře, tam je to trochu jiné než v normální obyč grand prix nebo time trialu. Navíc dostaneš ze začátku kariéry nabídky jen od horších týmů, takže je to i tímhle trochu těžší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože nenastavuješ obtížnost ručně, ale vybereš jednu z přednastavených možností jako easy, expert atd. Ale když u té obtížnosti zmáčkneš zelené tlačítko jak jsem už několikrát psal, tak dole si potom obtížnost (AI soupeřů) nastavíš na Legend

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EndyCz: Odkud jsi to stahoval??:-)

Edit: Zkousel nekdo Xbox i PC verzi,jaky je graficky srovnani??:-)

Co furt chcete grafický srovnání? Jasný, že PC verze bude zdaleka nej. Lepší nasvícení a mnohem lepší textury, o rozlišení a vyhlazování ani nemluvě. Tady je srovnání...PS3 opět nejhorší. http://n4g.com/news/607534/f1-2010-ps3-vs-xbox-360-vs-pc-hd-screenshot-comparison/com#c-4274851

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkný fake. musím se smát, nevím jak ps3, ale ty rádoby xbox360 screenshoty v tom porovnávání jsou směšné. Mám xbox360 verzi zrovna puštěnou na horší televizi, která nemá HDMI a i na ni to vypadá lépe než na tom porovnávacím screenshotu. A když to zapnu vedle v místnosti na 120ku samsung přes HDMI kabel, tak to vypadá daleko lépe ;) Asi tolik k tomu povím :)

Nemluvě o tom, že na maximální detaily se vším všudy si to na PC zahraje minimum lidí, oproti konzolistům, kteří si to na max užijí všichni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento server pravidelně uveřejňuje srovnání třech platforem. Takže fake to rozhodně není. Nechápu, co se čertíš...? Argumentuješ jak teenager. Až uděláš vlastní screen, můžeš se hádat. Ale nechápu oč ti jde? Jakože xbox bude mít stejnou nebo na dostřel grafiku s PC? To snad asi nemyslíš vážně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu