Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

F1 2010


CZEndy

Recommended Posts

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Tento server pravidelně uveřejňuje srovnání třech platforem. Takže fake to rozhodně není. Nechápu, co se čertíš...? Argumentuješ jak teenager. Až uděláš vlastní screen, můžeš se hádat. Ale nechápu oč ti jde? Jakože xbox bude mít stejnou nebo na dostřel grafiku s PC? To snad asi nemyslíš vážně.

Jako drtivá většina PC? Ano, to myslím smrtelně vážně. Já nejsem žádný pubertální konzolista,který do krve bez rozmyslu bude obhajovat konzole. odjakživa mám i PC a obojí má svá pro a proti, jen mě vždycky dokáže dost rozčílit, když se PCčkáři vždycky začnou ohánět nějakýma srovnávacíma screenama apod. Prostě to má strašně malou vypovidatelnou hodnotu. Mluvíme-li o F1 2010, tak prostě na obou televizích, které vlastním (Jedna starší bez HD, druhá kvalitní s HD) je to graficky na špičkové úrovni, téměř nerozeznatelné od PC verze s max detaily. Navíc pro konzole hraje k dobru fakt, že velké množství lidí s PC verzema si ani náhodou nebudou moci dovolit F1 2010 hrát s maximálními detaily, takže nejen že je x360 verze prakticky srovnatelná s PC verzí na max detaily, ale navíc je daleko lepší než PC verze na jakékoliv jiné než max detaily. A takových lidí bude na PC většina.

Více to nebudu rozebírat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To molda: ty jsi fakt mimoň....tvrdit, že na neHD televizoru to vypadá stejně jak na PC na max. Bože....to jsou bludy. U očního jsi už byl? Postnul jsem to jako zajímavost, protože to tu někdo chtěl. A ne aby z nory vylezli xboxteenageři a tvrdili takové nesmysly. Sry, ale ty jsi PC už asi dlouho nezapnul. Co by podle tebe měli říkat PS3fan boys?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jak je na tom split-screen? Jde to? A pro kolik hráčů?

Split screen sem tam nenašel vubec:/ jen link a xlive

To molda: ty jsi fakt mimoň....tvrdit, že na neHD televizoru to vypadá stejně jak na PC na max. Bože....to jsou bludy. U očního jsi už byl? Postnul jsem to jako zajímavost, protože to tu někdo chtěl. A ne aby z nory vylezli xboxteenageři a tvrdili takové nesmysly. Sry, ale ty jsi PC už asi dlouho nezapnul. Co by podle tebe měli říkat PS3fan boys?

je jasný že na PC to bude vypadat líp.. vyhlazování,physX atd :)

Ale stejně konzole sou top :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To molda: ty jsi fakt mimoň....tvrdit, že na neHD televizoru to vypadá stejně jak na PC na max. Bože....to jsou bludy. U očního jsi už byl? Postnul jsem to jako zajímavost, protože to tu někdo chtěl. A ne aby z nory vylezli xboxteenageři a tvrdili takové nesmysly. Sry, ale ty jsi PC už asi dlouho nezapnul. Co by podle tebe měli říkat PS3fan boys?

mimoň si leda ty, vytrháváš věci z kontextu jak se tobě hodí, slovíčkaříš a překrucuješ. Napsal jsem téměř nerozeznatelné od PC verze, takže k očnímu zajdi ty, protože asi neumíš číst. Ale jestli je tvé IQ nižší než 100, tak ti to ještě polopaticky vysvětlím - téměř nerozeznatelné, tím je myšleno, že může být jemně horší, ale jen minimálně a běžné oko člověka při hraní takové drobnosti skoro nepostřehne. A jak jsem už psal, většina lidí na PC to neutáhne na MAX detaily a MAX rozlišení atd, takže konzolisté i tak budou mít lepší grafiku než právě tato většina lidí, která na PC max detaily neutáhne. To je prostě nevyvratitelný fakt. jenže to tvoje hlavička nechce překousnout a bude se do krve hádat jako puberťáček, že to tak není :) Loučím se. Konec debaty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem postnul screeny pro srovnání, ty jen tupě opakuješ svoje tvrzení ničím nepodložená. Já původně netvrdil nic jiného, než že tady je srovnání a podle tohoto konkrétního srovnání je PC na generaci vepředu. Kdo je slepej, bude tvrdit to, co ty...kdo má v hlavě mozek a vidí, tak to pořadí je jasné. Ale s děckama jako ty nemá smysl se hádat...až budeš mít screen či nějaký důkaz pro tvoje teenagerovské výkřiky, tak přijď. Pobavíme se. Jsem zvědav, jestli umíš i něco jiného než "na neHD (tzn. pal kostrbaté rozlišení, kde nepřečteš pomalu ani font) tv to vypadá téměř nerozeznatelně od HD TV či monitoru". Ale když tak nad tím přemýšlím...vlastně máš pravdu..na neHD vypadá všechno stejně...stejně hnusně. I ta PC verze :-) Takže asi to jsi chtěl napsat. Tak to ano...to souhlasím. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá cenu se vybavovat s někým, kdo se chová jako uražený malý fracek a jen se snaží útočit a urážet. Kdo chce, udělá si obrázek z naší konverzace. Já narozdíl od tebe svá tvrzení podložil fakty. Ty jen kolem sebe kopeš na všechny strany, protože nedokážeš pochopit, že by i někdo druhý mohl mít pravdu. A kdo má hlavě mozek, nebude se dívat na stupidní pochybné screeny a podívá se na hru sám. Já to udělal a to co vidím se nedá srovnat s tím hnusem na tom tvém slavném porovnávacím screenu. Ale je mi ukradené co nějaký ukřivděný PC mimoň na fóru tvrdí, já jsem rád, za svou x360 verzi a PC verzi si kupovat ani stahovat nebudu. Naprostá zbytečnost, skutečné rozdíly jsou totiž skoro k nerozeznání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co furt chcete grafický srovnání? Jasný, že PC verze bude zdaleka nej. Lepší nasvícení a mnohem lepší textury, o rozlišení a vyhlazování ani nemluvě. Tady je srovnání...PS3 opět nejhorší. http://n4g.com/news/607534/f1-2010-ps3-vs-xbox-360-vs-pc-hd-screenshot-comparison/com#c-4274851

Precetl jsi ty komentare pod tim??Co pisou lidi v komentech o verohodnosti techto stranek??Chtel jsem to pro to,ze jsem PC verzi nehral.Ty jsi ji snad hral??

Zajimal me graficky rozdil napr.jak je velky atd. od nekoho kdo ma obe verze doma,aby to mohl objektivne posoudit!Hadat se tu podle screenshotu nema smysl.Az bude udelany gameplay,tak uvidime!;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je stejně jedno každej to hraje na tom na čem mu to vyhovuje někdo se baví hraním her někdo se baví srovnáváním her na různých platformách a prudění po diskuzích a rozjíždění flame a dělá mu to hrozně dobře že se může hádat.

Užívejte si hru, jinak bych to s někým zahrál přes leaf atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele nevíte někdo, když jedu kvalifikaci abych se dostal někam na startovní místo , jestli se to dá potom něják přeskočit a jít potom do zavodu rovnou???je to celkem doba 50 minut hrát jet na okruhu:-(

No popsal si to trochu zvláštně, ale jestli ti dobře rozumím, tak máš dvě možnosti. Když zajedeš v kvaldě nějaký rozumný čas, se kterým budeš spokojený tak v garáži v kokpitu najeď v monitoru před sebou do přehledu časů závodníků(hned první volba zleva v menu) a tam zmáčkni dvakrát RT a to 30 násobně zrychlí čas. Nebo pokud chceš rovnou skočit třeba z treninku do kvaldy, nebo z kvaldy rovnou do zavodu tak když si v garáži, podívej se na pravo od sebe, a tam je možnost EVENT INFO, to vyber a tam máš přímo přeskočení jednotlivých částí.

Já to dělám tak, že v tréninku odkroužím pár kol, abych si tu trať projel, dostal jí do ruky a zjistil přibližné časy soupeřů. Pak skočím do kvalifikace a snažím se zajet o nejlepší čas, a když už jsem si skoro jistý, že lepší čas ze sebe nevymáčknu, tak zrychlím čas do konce kvaldy 1 2 nebo 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, díky za radu hned to vyzkouším:-)

No popsal si to trochu zvláštně, ale jestli ti dobře rozumím, tak máš dvě možnosti. Když zajedeš v kvaldě nějaký rozumný čas, se kterým budeš spokojený tak v garáži v kokpitu najeď v monitoru před sebou do přehledu časů závodníků(hned první volba zleva v menu) a tam zmáčkni dvakrát RT a to 30 násobně zrychlí čas. Nebo pokud chceš rovnou skočit třeba z treninku do kvaldy, nebo z kvaldy rovnou do zavodu tak když si v garáži, podívej se na pravo od sebe, a tam je možnost EVENT INFO, to vyber a tam máš přímo přeskočení jednotlivých částí.

Já to dělám tak, že v tréninku odkroužím pár kol, abych si tu trať projel, dostal jí do ruky a zjistil přibližné časy soupeřů. Pak skočím do kvalifikace a snažím se zajet o nejlepší čas, a když už jsem si skoro jistý, že lepší čas ze sebe nevymáčknu, tak zrychlím čas do konce kvaldy 1 2 nebo 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen je přehané to praskání pneumatik. Jezdím na 30% délky závodu v kariéře (což je cca 20 kol) A i když nejezdím jako prase a strategii výměny pneumatik mám vždy nastavenou co nejrozumněji, tak už se mi několikrát stalo, že mi ke konci závodu prasknula pneumatika a měl jsem po závodu. Zrovna teď ve Spa jeden z nej závodů, opravdu nádherný boj celý závod a kolo před koncem opět prasknutá pneumatika a mám po srandě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Supr hra skvělá grafika dobrá inteligence soupeřů (dělají taky chyby)...hlavně M.Schumacher.Už několikrát jsem jel pár kol v jeho závěsu a nikdy to psychicky neustál a poslal to do kačírku:).Hraju na HARD jen mám zapnutou kontrolu trakce na full.Jinak jsem pořád dělal hodiny a taky automatickou převodovku.Takže zatím jenom plusy.Odjeté mám 3 závody 2X8 a 1x3.Už se těším na Monaco...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen je přehané to praskání pneumatik. Jezdím na 30% délky závodu v kariéře (což je cca 20 kol) A i když nejezdím jako prase a strategii výměny pneumatik mám vždy nastavenou co nejrozumněji, tak už se mi několikrát stalo, že mi ke konci závodu prasknula pneumatika a měl jsem po závodu. Zrovna teď ve Spa jeden z nej závodů, opravdu nádherný boj celý závod a kolo před koncem opět prasknutá pneumatika a mám po srandě.

Kde se tam prosímtě plánují ty zastávky v boxech?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si v garáži těsně před závodem, tak najedeš do "Tyres" a tam máš dole úplně nastavení strategie pro pro pitstopy. Je tam přednastavená doporučená strategie, ale mužeš si ji libovolně upravit. Je lepší si to trochu poupravit, protože někdy ta doporučená není nejideálnější. Každopádně, vždy musíš v závodě použít i option i prime gumy.(Pokud se nejede v dešti, to to pravidlo neplatí) Jestli můžu doporučit, tak je lepší nejprve nazout prime, které vydrží daleko déle než option, a naplanovat si pozdní zastávku v boxech pro přezutí na option, protože když pojedeš do boxů později, je pravděpodobnější, že se vyhneš tomu bugu, kdy tě mechanici nechtějí pustit dokud nebude pit lane skoro volná. Větší část soupeřů totiž začíná na optionech a zajíždí tak na výměnu pneumatik do boxů dříve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu