Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

F1 2010


CZEndy

Recommended Posts

tak jsem si to taky dneska poprve zahral, na hru jsem se tesil celkem dlouho, a cekani se vyplatilo:D grafika je pekna, jizni model je dobre zpracovany, neni to zadna arcada, kde z posledniho misto behem jednoho kola predjedes vsechny protihrace. Jedine co mi tam chybi je asi vic bouracek, nebo poruch motoru a taky safety car./nevim jestli je,ale ja ho zatim nemel ani jednou/. Pit stopy jsou taky dobre, zastavky si ladim sam protoze ta predefinovana stoji za prd:D Zmeny pocasi jsou taky hodne dobre,zacne prset a musis jet prezout jinak auto nesedi a ma tendence jit do smyku. A zmena pocasi v kvalifikaci? z toho nemuzu nejvic.ted se mi podarilo zajet polposition hned na zacatku kvalifikace..pak prisel dest a muj cas uz nikdo na mokru neprekonal8-) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Když si v garáži těsně před závodem, tak najedeš do "Tyres" a tam máš dole úplně nastavení strategie pro pro pitstopy. Je tam přednastavená doporučená strategie, ale mužeš si ji libovolně upravit. Je lepší si to trochu poupravit, protože někdy ta doporučená není nejideálnější. Každopádně, vždy musíš v závodě použít i option i prime gumy.(Pokud se nejede v dešti, to to pravidlo neplatí) Jestli můžu doporučit, tak je lepší nejprve nazout prime, které vydrží daleko déle než option, a naplanovat si pozdní zastávku v boxech pro přezutí na option, protože když pojedeš do boxů později, je pravděpodobnější, že se vyhneš tomu bugu, kdy tě mechanici nechtějí pustit dokud nebude pit lane skoro volná. Větší část soupeřů totiž začíná na optionech a zajíždí tak na výměnu pneumatik do boxů dříve.

jestli muzu jeden poznatek, tak chtel jsem vyzkouset tuhle strategii, jenze kdyz chci na zavod nasadit gumy PRIME abych vydrzel na trati co nejdyl tak to nejde, protoze kvalifikaci jsem jel na OPTION, tak to hodi hlasku ze tyto gumy nejsou dostupne pokud si kvalifikovan v TOP10 a zavod musis zacit na gumach na kterych si zajel nejrychlejsi kolo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli muzu jeden poznatek, tak chtel jsem vyzkouset tuhle strategii, jenze kdyz chci na zavod nasadit gumy PRIME abych vydrzel na trati co nejdyl tak to nejde, protoze kvalifikaci jsem jel na OPTION, tak to hodi hlasku ze tyto gumy nejsou dostupne pokud si kvalifikovan v TOP10 a zavod musis zacit na gumach na kterych si zajel nejrychlejsi kolo.

To máš pravdu, jedu kariéru na obtížnost legend a bez pomocníků, takže jsem rád když se probojuju do druhé části kvalifikace :D Tím pádem jsem zvyklý si měnit do závodu gumy jak je potřeba, zapomněl jsem na to pravidlo o zákazu přezutí první desítky po kvaldě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hledat neumíš ? To chceš aby ti to našel někdo jiný ? To už je vrchol lenosti - na netu je toho fůra .
JA nasel pokazde jedinej torrent t stejnej typ a ne a ne se stahnout!! ( http://www.torrentz.com/33314318fcd41c08def966d43b483699e73f40e8 ) Tak proto to pisu, jestli nekdo nema funkcni torrent!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To release od grupy COMPLEX je všude a je v pořádku . Jestli ti to nejde stáhnout , tak je chyba u Tebe . Zkus třeba tohle :

http://www.gamestorrents.com/xbox360-game-f1-2010-multi5region-free-descargar-torrent-6673.html

..Zkuil jsem to nechat byt,ze se to treba pripoji po case..protoze to sdilelo hodne lidi a vubec to nechtelo zacit stahovat..Tak jsem vcera v 23h mel 0% adnes v 7 uz sto,tak se me to stahlo!!:) Tak uz upravuju jen wave a vypalim a otestuju:) Jinak nejsem zadnej lenoch!!! Akorat jsem nenapsal co mam za problem,vis?..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No po niekolko hrani musim skonstatovat ze ma to totalne sklamalo. Porovnavam hratelnost, realnost, grafiku a celkovy dojem s Forzou 3.Hram na volante od mrkvosoftu na Xbox 360

Ovladanie je podla mna totalne nerealne. Nesoferoval som F1 nikdy, ale myslim si, ze takto sa urcite F1 nechova. Protivnici pobehuju zo strany na stranu aj ked idu po rovine. Chovaju sa tak nepredvidavo ze som sa bal co i len priblizit a nie to este predbehnut.Snazil som sa jedneho predbehnut na rovine a ked som bol vedla neho, z nicoho nic zabocil rovno do mna a ja som este k tomu dostal penalizaciu. A to som nebol uplne pri nom.Do boxov som prisiel pred Hamiltonom na 4 mieste a z boxov ma pustil az ked odisli vsetci ostatni. Takze zo 4 miesta som sa v boxoch prepadol na 18. Parada. Replay je tiez totalne nerealny. Formule tam bzucia ako vcely a nie ako F1 to sa neda na to pozerat. Po grafickej stranke je to pekne hlavne ta voda ta je uzasna aj menu je prepracovane a aj nastavovanie je OK. Kebyze mam dat hodnotenie podla mna tak to ma slabych 6/10. Budem skusat dalej, ale ak to bude takto, tak sa vratim k Forze a pockam si na F1 2011 ak bude. Mozno bude lepsia. Toto je moj nazor a nie kazdy ho musi zdielat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tahle hra opravdu není pro člověka, který má slabší nervy. To co se někdy stává je fakt na infarkt.člověk jede v kariéře životní závod na nejtěžší obtížnost, 30 kol se snaží a bojuje jak jen to jde a pak 3 kola před koncem do vás z ničeho nic na rovince napálí soupeř z boku (prostě zatočí do vás) a nejen že vás tím vytlačí z trati, ale ještě za to dostanete nesmyslně penalizaci vy!!! :( A celý závod v háji (použil bych jiné slovo, ale budu raději slušný)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si treba vzpomente jak v realu sundal Vettl ve VC Belgie Buttona, dostal penalizaci a dojel na bodech. A chudak knoflik nedojel a prisel o kontakt se spiuckou.....takze proc by se tohle nemohlo stat i ve hre:)

Ano řekl si to správně, penalizaci dostal Vettel, který Buttona sejmul, ne Button. Kdežto mě sejmul Kubica a penalizaci jsem dostal já. To je podstatný rozdíl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jste někdo dohrál jednu sezónu? Nabídli vám nový konrtakt? Když jsem začínal karieru, tak jsem si zvolil 3 sezóny - co to přesně znamená? Jakože mám 3 sez. kontrakt u stáje nebo po třech sezonach konec hry?

Záleží na tom jak se ti v sezóně daří, jak reaguješ na odpovědi novinářů, jak plníš cíle stáje a jak velkou máš reputaci. Od toho se odvíjí zájem ostatních stájí. Který můžeš u agentky v průběhu sezóny sledovat. Na konci sezóny dostaneš nabídky. Já po první nepříliš povedené sezóně v HRT dostal na konci sezóny nabídku na prodloužení smlouvy u HRT a ještě jsem dostal nabídku od Lotusu. Přijal jsem nabídku Lotusu a ve druhé sezóně se mi už daří celkem, asi je to tím, že už po těch mnoha odkroužených kolech v trénincích, kvaldách a závodech člověk dokonale pozná ty tratě a v druhé sezóně už se pak jede lépe :D

Jak je to s technickými závadami? Když jsem hrál dříve F1 2002 na pc, tak se běžně stávalo že třeba 3-4 jezdci nedojeli pro poruchu motoru, selhání brzd atd, v F1 2010 mám odjetých 10 závodů a zatím jsem nic takového nezaznamenal

Bohužel tam nejsou, Codemasters prý neměli dostatek času na to, aby implementovali do hry všechny věci, které by si oni i hráči přáli, ale prý jelikož ted už mají základy hotové, tak v F1 2011 by se technické závady objevit měly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu