Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doporučte prosím knihu o programování!


Jonny1619

Recommended Posts

Ahoj,

jelikož bych se chtěl naučit programovat (momentálně hlavně v PHP nebo C), tak hledám potřebnou literaturu, která by mi s výukou pomohla co nejvíc. Jsem středoškolák a přemýšlím o tom, že bych to zkusil na VUT v Brně, fakultu informatiky.

Od člověka, který tam je a dělá si magistrát mi bylo řečeno, že na začátek mi bude stačit to C nebo PHP. Já zatím umím bohužel jen HTML, CSS. Ale všechno, co vím jsem se defakto naučil sám, takže si myslím, že bych mohl i toto zvládnout.

Takže se ptám lidí, kteří umějí programovat (nemusí být jenom PHP a C), popřípadě jsou na této škole nebo jí podobné, jestli by mi neporadili, jaké knihy bych si měl do začátku přečíst, a které by pro mě, jako člověka, který umí jenom to html, css, byly co nejvíce stravitelné.

Od jednoho člověka mi byla doporučena kniha "Jak se naučit programovat", bohužel je zrovna v kategorii "tisk na vyžádání" a zatím jsem ani nenašel obchod, kde by šla takto objednat.

Taky bych se chtěl zeptat, co říkáte na tuto knížku, má s ní někdo zkušenosti, je dobrá?

Za každou užitečnou radu bych byl moc vděčný, děkuji:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu