Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Dá se flashnout PSP 3001 se základní deskou TA-090 v2? Nebo je to ještě pořád nereálné?

Je jedno jakou mááš základní desku u tutoho typu, duležitý je jaký máš FW jestili pod 5.03 nebo stejný, tak to flashnout jde pomocí chikHEN, návod tady najdeš neni to nijak těžký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No mám fw 5.03 a mám tam nahraný GEN-C, ale to si nemůžu dávat XMB témata ne? To jde jenom když to mám flešlé přes pandoru ne?

muzes, ale musi bejt specialne upraveny. a taky je sance, ze si bricknes PSP, takze je lepsi mit furt stary temata ;)

psp-3000 pandoře odolává, určitě to jde, ale jinak.

budu ti rikat blesk :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj mám jeden problém. Chtěl bych se zeptat jestli tu někdo z vás používá program na převádění videí. Ze stránky Ulož.to si stahuju nej. seriál Jmenuju se Earl a je to jen v AVI formátu a chtěl bych poradit jestli neznáte FAKT JEDNODUCHEJ PROGRAM na převádění do MP4 nebo co to PSP podporuje. dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

DoPrdelééé!!!! Kurva nezná tu někdo NORMÁLNÍ program na převádění videí!!!!!!! sem snad úplnej čuráák!! už jsem to převáděl snad na všechny formáty a hovno!!! MP4, Mpeg a furt že to PSP nerozezná moc složitej formát!! umí to PSP vůbec nějakej formát!!! chci si jen převíst seriál My Name Is Earl z AVI do PSP formátu!!!(jakej umí PSP vůbec formát)!!!!!!! KURVA celej den to převádím a hovno!!!

PS: promiňte za sprostá slova :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pardon jestli je to tu někde vyřešený, ale nemůžu rozject na 5.03 gen-c WWE smack down vs raw 2008 a níž (09 a 10 mi jdou) při zapnutí se psp zasekne (černá obrazovka) a musim vyndat baterku... Eboot exchanger mi nepomůže( pomohl jenom s hrama co hlásili ...the game could not be started.... což se wwečko neobtěžuje...

Chtěl bych si zahrát starší díli kvůli starým Wrestlerům, který nejsou v nových verzích... Předem děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu