Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
sem simyslel taky ale nechal sem ho tam dýl a baterkya klesla... xD

A mel jsi vypnuty displej atd? Pokud mas CFW (nebo chickhen), tak si take pri nabijeni podtaktuj CPU. Ono je totiz vtipne, ze to USB nabijeni jednak nabiji az po chvili a jednak nabiji silene pomalu, takze nekdy ma PSP dokonce vetsi odber, nez kolik se dobiji.. A pri nabijeni je treba s PSP nic nedelat. Ale jak rikam - nejlepe USB nabijeni vubec nepouzivat, je to k nicemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chtěl bych se zeptat na recovery menu na 5.03 gen c jelikož já v něm mám guláš(zmáčknu položku a zmáčkne se jinná...) na většinu jsem přišel, ale jsou tam i takoví kerý za boha nezmáčknu... Jestli je to hodně řešenej problém tak sry... nějak sem to nepohledal...(chtěl jsem si nastavit to že když narvu do psp usb atomaticky se to začne nabýjet a vono mi to tak trochu neposlouchá...) :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chtěl bych se zeptat na recovery menu na 5.03 gen c jelikož já v něm mám guláš(zmáčknu položku a zmáčkne se jinná...) na většinu jsem přišel, ale jsou tam i takoví kerý za boha nezmáčknu... Jestli je to hodně řešenej problém tak sry... nějak sem to nepohledal...(chtěl jsem si nastavit to že když narvu do psp usb atomaticky se to začne nabýjet a vono mi to tak trochu neposlouchá...) :psp:

je o tom psáno v tutorialech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj vím že to sem vůbec nepatří a doopravdy se omlouvám ale na PC forum je všeobecná poradna archivováva a tak se tam nedá nic psát a když si vytvoříte téma tak nikdo neodepíše tak se chci zeptat vás takovejch profíků když to umíte z PSP tak snad i z PC ne? :D a tak jsem si stáhnul hru Race Driver GRID a pokaždý na stejným místě se mi hra vypne a je tam ta tabulka neodesílat a odeslat zprávu o chybách co s tím!! :(:( PLS

HW požadavky:- Pentium 4 3.0GHz nebo Athlon 64 3000+

- 12,5 GB místa na disku

- 1GB RAM

- Grafická karta minimálně GeForce 6800 nebo Radeon X1300

- Windows XP nebo Vista (doporučen Service Pack 1)

- DirectX 9.0c

- Dual Layer DVD mechanik

můj PC: (žádná sláva) :D Pentium 4 - procesor 3.2GHz - místo mám - 2Gb RAM - Graf. karta NVIDIA GeForce 7600 GS - Windows XP a to ostatní mám taky tak můžete poradit co mám dělat napíšu cokoliv podle čeho se to dá poznat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu