Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdravím všechny, mám dotaz. Nikdy jsem se v psp nehrabal, koupil jsem kdysi 2004 s 5.50 GEN-D3, vše fungovalo jak má, ale teď mi psp začlo blbnout. Zapnu jej jenom na nabíječce. Jakmile dám baterku do psp, tak ho nerozjedu, ale stále svítí zelená dioda. Pokud mám psp zapnuté na nabíječce a vrazím tam baterku, tak systém nabíjí. Do recovery menu se dostanu, když je to jen na nabíječce. Je možné, že jsem něco zmáčkl v recovery menu, ale nerozumím tomu, takže netuším..Jinak system software ukazuje stále 5.50 gen-d3. Máte nějakou radu co udělat, aby to jelo jen na baterce? Sem nováček, nikdy jsem se v psp nehrabal, jen spouštěl a vypínal :) děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam problem s demy nasel jsem dema vsechny mi jedou jen par ne ty ktery maji jeden soubor ten ,,EBOOT" tak mi jedou ale ty vic ma souborama treba NBA8 tak se mi zapnou udelami to ten uvitaci obrazek psp pak mam jen černou obrazovku pochvili to udela ,,cvak" a mam vypli psp

cim to muze byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu