Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

FlacPlay a LightMp3 by mely zvladat flac. Pokud se to bude trhat i v nich, tak - zvlaste v LightMp3 - zkus nataktovat CPU. Zda by to melo nebo nemelo zvladat je diskutabilni, jelikoz 333 MHz moc neni, ale zase treba takovy iPod s RockBoxem to prehraje - ale to taky muze byt tim, ze ten cip v nem je nejaky audio preprocesor, ktery je delany primo na tohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čau mám takovej problém s háčkama,atd na netu poradte pls co s tim zatim dik

S tim nic neudelas. Jedine muzes zkusit homebrew prohlizec links2 - ale ten zase neumi css a spoustu dalsich technologii a pomerne slozite se ovlada, takze web v nem vetsinou vypada hure, nez v originalnim prohlizeci (ale zase v nem jde diakritika). Jde to samozrejme pouze na CFW nebo na HENu.

Dobrý den koupil jsem si v bazaru psp 1004 a ten zmetek mi tam nainstloval firmware 6.30 myslíte že pi to šlo zpátky přes pandoru ?

předem děkuji

Pokud je to 1004, tak jedine pres pandoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobry vecr vlastne uz rano.

Nejaky ten patek jsem tu nebyl (klasika neni cas) a z deni okolo PSP jsem tedy kapanek vypadnul.

Muze nekdo zkuseny a ostrileny rici co se zhruba od unora tohoto roku zmenilo,myslim v prolomeni ochrany nove prodavanych PSP (Chtel bych moc SILVER Slim) jetli je to uz mozne a pojedou ISO obrazy her tak jako na te me s eskou ktera je "podajna" a lze flashnout.

Dal bych poprosil o nejaky souhrn nove vyslychher,predevsim mam zajem o simulatory a 3D hry videne z vlastniho pohledu ve stylu Doom ci Quake diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no tak ochrana se nejak moc nezmenila, porad je tu chickhen do 5.03, jinak exploit 6.20, jinak akorat samy rychlokvasky

jo a psp jde flashnout jen kdyz ma

1) flashnutelnou desku

2) FW do 5.03 - to uz plati u tech 3000covek a PSP s TA-088v3, ktery nejsou flashnutelny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sice je topic v PSP sekci, ale už jsem viděl, že se tu někdo ptal na něco s PC ... spíš doporučuju založit thread v sekci, která je zaměřená na danou elektroniku, eventuelně se kouknout jestli tam neni thread podobnýho ražení jako je tenhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zeptam se na ty 3D hry FPS videne z vlastniho pohledu vyslo neco noveho?

Ja znam starsi RainbowSix-Vegas,Coded Arms-Contagion,Resistance Retribution a Medal of Honor tusim ze jeste nejaky Splinter Cell ale neni to ono...navic bych chtel aby se ovladaly smerovou sipkou a ne pohyb analogem a smerovou sipkou otaceni.....proste jako klasika na konzolich ci PC s joypade Doom ci Quake,Unreal a tak...pohyb analogem na PSP mi vubec ale vubec nevyhovuje a nechapu proc se to u her nenecha konfigurovat...nebo jinak.

EDIT:

Jo poprosim jeste o drobnost,bracha mival kdysi Sony Playstation ONE (Tu uplne prvni) a k ni spoustu her,ted ma PS3 a ty starsi z jednicky obcas hraje take,bohuzel od jedne ma jen krabicku a CD nekde ztratil....nemohl by nekdo sehnat obraz PS1 hry PANZER FRONT ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu