Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj všichni, potřeboval bych pomoct. Jsem na PSP celkem n00b, mám ho tři dny, tak pokud to bude nějaká triviálnost, tak mě prosím neukamenujte :)

Asi jsem si bricknul PSP zapomocí CXMB. PSP spustím, ukáže se úvodní SONY obrazovka, potom proběhne taková ta vlnkovitá animace, zobrazí se hodiny, baterka a vše zamrzne. Asi po 15ti vteřinách PSP udělá *LUP* a vypne se. Do Recovery menu se dostanu. Radši jsem si zazálohoval flash0 a 1 (i když už je teď asi pozdě na zálohu).

Zkoušel jsem deaktivovat cxmb plugin, nepomohlo to.

Mám PSP 2004 firmware 5.50 GEN D3 + Prometheus

Předem díky za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nastartovat bez pametove karty jsi zkousel? A formatovat flash1 v recovery menu? (advanced -> format flash 1 & reset settings)

Tebe konkretne zajima: http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2010050006

http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2010070008

http://psp.novinky.org/view.php?cisloclanku=2008080005

a pokud nic, tak pandora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Bez pamětovky jsem zkoušel, pak mě napadlo ještě víc zagooglit až jsem se dostal na pspnovinky :) sbíral jsem odvahu dlouho, ale nakonec formát flash1 & reset pomohl :) každopádně děkuji za rady, odkazy uložím, protože s mojí šikovností semi to stane znovu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim mam psp 200x s tou blbou deskou nevim jak se to pise presne jak je na koncu v3 :D Mel sem tam chickhen ale aby mi sli dema chtel sem upgrade fw.Ten sem si stahl pres wi-fi a dal ho nainstalovat ale behem instalace mi vypadla baterka.Psp ted kdyz spustim tak je displej cernej ale sviti chvili ta zelena dioda predpokladam ze je brickli.Cetl sem nejaky navody na unbrick tak se ptam jestli kdyz si na kamosove psp s prometheusem udelam mms a pandora battery jestli mi potom pujde s tim unbrick na mem psp s tou novou deskou?Ja doufam ze jo protoze psp potrebuju za tyden na jednu dlouhou cestu.Pokud by to nahodou neslo tak dam do reklamace to by mi mohli uznat ne?Dik za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak co nemuzu si to PSP nejak podelat ani reklamovat nebo co si to psal?? vse je OK?? tak jak se to dela ta premena?? thx :)

Viz. návody, bricknout si to samozřejmě můžeš, je to úplně stejný riziko, jako že za svý neustálý double posty dostaneš už konečně ban...

Zdravim mam psp 200x s tou blbou deskou nevim jak se to pise presne jak je na koncu v3 :D Mel sem tam chickhen ale aby mi sli dema chtel sem upgrade fw.Ten sem si stahl pres wi-fi a dal ho nainstalovat ale behem instalace mi vypadla baterka.Psp ted kdyz spustim tak je displej cernej ale sviti chvili ta zelena dioda predpokladam ze je brickli.Cetl sem nejaky navody na unbrick tak se ptam jestli kdyz si na kamosove psp s prometheusem udelam mms a pandora battery jestli mi potom pujde s tim unbrick na mem psp s tou novou deskou?Ja doufam ze jo protoze psp potrebuju za tyden na jednu dlouhou cestu.Pokud by to nahodou neslo tak dam do reklamace to by mi mohli uznat ne?Dik za rady.

Brick -> Reklamace... uznaj ti to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu