Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Hele,dneska mi došla moje nová MS Pro Duo 16GB Sandisk z alzy,ale když ji dam do psp tak sem mi objeví 14 GB volnýho a v PC celková kapacita 14 GB.je to nějaká nouzová pamět těch 2 GB nebo je to FAKE či chyba nebo je to v pořádku,mám tu černou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Viz. návody, bricknout si to samozřejmě můžeš, je to úplně stejný riziko, jako že za svý neustálý double posty dostaneš už konečně ban...

Tak počkat Typan mi napsal že si brick nemůžu udělat že se pandora používá na unbrick a ty mi zase říkáš že je tam velký riziko na brick tak co?? :( A neexistuje jenom nějaká aplikace (ale snadná) na přeměnu CFW/OFW a zpět která je bez rizika?? Thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chtel bych si zahrat po internetu nejakou hru ale vzdy mi to napise ze musis nahodit nejnovejsi OFW. Mam 5.50 gen-d3.

Zkousel jsem si hodit psp org nejaky plugi ale nefugovali ale vzdy u toho byl navod na muj software jak to udelat aby mi to fachcilo ale tam jsem se musel hrabal v systemu psp a to nechci existuje nejaky jinej plugin nebo program?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dotaz. Nová naformátovaná pamětovka 4gb od omara, pri spusteni her: motorstorm,gta CW, naskonci jakoze PSP ze to najizdi, pak cerna obrazovka a pak se PSP vypne, zkousel jsem prepinat ve VSh menu m33 a np9660, Předtím sem v tom měl pamětovku jinou a tam jsem mel nejake i CXMB apod. ale vse jsem zmenil na base nez sem zacal spoustet ty hry na druhe karte

nekdo nejaky napad?, :)

//edit Slimák 2004 5.50 GEN-D3

//edit2 U motorstormu najede uvodni obrazovka, ale dal se to nepohne a musim hardreset

//edit3 na druhé kartě to jede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hmmm, tak mi to dělá pořád u některých her a u některých aplikací(pspkvm)

jen na kartě od omara, na té druhé ne, neví někdo co by to mohlo být? třeba že na flashi je cxmb z druhé karty? zkousel sem i formatovat a nahodit jen hru a nic vic, ale taky nic

//edit nakonec z toho je brick karty, ta od omara nejde, moje jde.. nechápu, píšu omarovi maila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

caute chtel bych se zeptat jak presne se pouziva plugin joysens. Asi sem debil ale proste me to nejde vycentrovat nevim co presne mam nastavovat a podobne. Byl by nekdo ochotnej nekdo treba po ICQ nebo prez PM poradit? Predem dekuji a pokud jsou zase credits tak ty sou samozdrejmosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
caute chtel bych se zeptat jak presne se pouziva plugin joysens. Asi sem debil ale proste me to nejde vycentrovat nevim co presne mam nastavovat a podobne. Byl by nekdo ochotnej nekdo treba po ICQ nebo prez PM poradit? Predem dekuji a pokud jsou zase credits tak ty sou samozdrejmosti :)

pouzij google http://www.google.cz/#hl=cs&source=hp&q=joysens&btnG=Vyhled%C3%A1v%C3%A1n%C3%AD+Google&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&fp=78857fe4d435af08

nebo youtube

youtube mi skoro vzdycky pomohlo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

diky presne kuli takovehle odpovedi semka pisu :/ zacina me celkem vadit ze na celym foru at se clovek zepta pomalu na cokoliv tak ho kazdej misto normalni odpovedi na normalni otazku odkazuje na dementni google. Kdyz neznam odpoved na otazku tak se o to nestaram a nedelam snad chytryho s googlem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mne osobne na vycentrovani stacilo vzdy joysens pouze aktivovat a on sam pri spusteni PSP bral aktualni polohu Joysticku jako X=0, Y=0, takze se vycentroval sam, nebylo potreba nic nastavovat. Pri spusteni noty by se (krom dalsich udaju) mely zobrazit aktualni souradnice joysticku. Pokud se nezobrazi, tak bud nemas defaultni konfiguraci a mas to nastavene na jine tlacitko nebo ten plugin neni spravne aktivovany, anebo proste na tvem FW nejede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
diky presne kuli takovehle odpovedi semka pisu :/ zacina me celkem vadit ze na celym foru at se clovek zepta pomalu na cokoliv tak ho kazdej misto normalni odpovedi na normalni otazku odkazuje na dementni google. Kdyz neznam odpoved na otazku tak se o to nestaram a nedelam snad chytryho s googlem....

kdyby se kouknul na youtube tak by s to se nasel.

needelam zhadny chytryho chtel jsem ti pomoc

ty si me poslal do******

člověku chces pomoct on ti mezi tim bodne do zad kudlou.

Ach jo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mne osobne na vycentrovani stacilo vzdy joysens pouze aktivovat a on sam pri spusteni PSP bral aktualni polohu Joysticku jako X=0, Y=0, takze se vycentroval sam, nebylo potreba nic nastavovat. Pri spusteni noty by se (krom dalsich udaju) mely zobrazit aktualni souradnice joysticku. Pokud se nezobrazi, tak bud nemas defaultni konfiguraci a mas to nastavene na jine tlacitko nebo ten plugin neni spravne aktivovany, anebo proste na tvem FW nejede.

jo me taky jenomze kdyz ho vypnu zacne mi litat kdyz ho zapnu tak nelita ale zase skoro nereaguje jakoze kdyz chci jit nahoru tak postavicka neutika ale pouze pomalu de. Nemam si treba nastavit nak vyssi sensitivitu nebo neco takovyho? A nastavovat to v XBM nebo ingame?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

icon9.png Pomoc s flashem, prosím odborníka !!!

mafia2_box.jpg

Chtěl bych si moc flashnout PSP 3004 s OFW 6.31 ! Jak koliv jenom nemám druhé PSP. Prosím o návod. Prosíím ! Na krabici je napsáno nad kodem velké G. Klidně si udělám Pandoru ale prosím o návod. Případně o návod na Pandoru bez druhého PSP a návod na flashnutí. Moc prosím a předem děkuji. Už jsem prohledal skoro vše!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu