Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

zdravim vás,tak mám další problém :D stáhnul sem si Tekken Dark Ressurection...vždycky CSO s velikostí okolo 800(nikde neni psáno nic o ripu)...problém je v tom že když s někym dohraju story a má přijít filmeček hra se sekne...mám 5.03GEN-C přes mhuspeed,mechaniku mám nastavenou na M33-6.... ISO verze se mi moc stahovat nechce...má okolo giga a půl a to je na mojí 2GB kartu trochu moc ))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Bud si stahni neorezanou cso verzi nebo si stahni iso verzi. Nic jineho ti poradit nelze. Nektere hry snaseji ripovani lepe, nektere hure. Jinak - co znamena "mechaniku nastavenou ma M33-6"?? Co to je za nesmysl? Mozna jsi chtel napsat nastaven virtualni UMD driver na M33 driver.. - to ti doporucuji zmenit na Sony NP 9660 - s nejvetsi pravdepodobnosti to ale tvuj problem nijak neovlivni. Porid si poradnou kartu, poradny net nebo si tu hru kup, kdyz je ti lito stahnout 1,6 GB (kolik maximalne UMD muze mit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdravim vás,tak mám další problém :D stáhnul sem si Tekken Dark Ressurection...vždycky CSO s velikostí okolo 800(nikde neni psáno nic o ripu)...problém je v tom že když s někym dohraju story a má přijít filmeček hra se sekne...mám 5.03GEN-C přes mhuspeed,mechaniku mám nastavenou na M33-6.... ISO verze se mi moc stahovat nechce...má okolo giga a půl a to je na mojí 2GB kartu trochu moc ))

http://uloz.to/14769/CSOnDAX.exe?captcha=no#cpt

tady stahni prevod do ISO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chapes, ze to mu vubec nepomuze? :D Ty videa mu to tam nedoda a budou chybet i v ISO, pokud si to prevede z CSO, ve kterem ty videa nejsou... A jak ej videt, tak ta hra ty videa vyzaduje, takze nema jinou moznost, nez stahnout neoripovanou plnou verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chapes, ze to mu vubec nepomuze? :D Ty videa mu to tam nedoda a budou chybet i v ISO, pokud si to prevede z CSO, ve kterem ty videa nejsou... A jak ej videt, tak ta hra ty videa vyzaduje, takze nema jinou moznost, nez stahnout neoripovanou plnou verzi.

sorry pochopil jsem to jinak. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Najdu nekde na to nejaky navod jak postupovat?

Nejjednodšší je si ve VSH menu (do VSH se dostaenš stiskem tlačítka SELECT) u kolonky USB device nastavit UMD drive. Potom jen spustíš USB připojení k PC, jako kdyby jsi se chtěl dostat na kartu v PSP, ale otevře UMD ... v něm bude ISO soubor a ten si jen zkopíruješ do PC.

//@Cojoot - slim: Sorry, neumim číst :sorry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nejjednodšší je si ve VSH menu (do VSH se dostaenš stiskem tlačítka SELECT) u kolonky USB device nastavit UMD drive. Potom jen spustíš USB připojení k PC' date=' jako kdyby jsi se chtěl dostat na kartu v PSP, ale otevře UMD ... v něm bude ISO soubor a ten si jen zkopíruješ do PC.

//@Cojoot - slim: Sorry, neumim číst :sorry:[/quote']

nech si svy narazky a vsimej si sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To bylo mysleno vážně, před tim jsem si tvůj příspěvek špatně přečetl a pochopil jsem, že ty jsi to nepochopil, takže jsem se ti to pokusil vysvětlit. Pak jsem si to přečetl ještě jednou a došlo mi, že jsi to nepochopil před tim, takže jsem to editnul a napsal, že neumim číst, protože jsem si to blbě přečet. Vim, je to už trošku zmatečný, ale je třeba to uvíst na pravou míru. Jak na to tak koukám, tak teď jsi zase nepochopil co jsem napsal já ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To bylo mysleno vážně' date=' před tim jsem si tvůj příspěvek špatně přečetl a pochopil jsem, že ty jsi to nepochopil, takže jsem se ti to pokusil vysvětlit. Pak jsem si to přečetl ještě jednou a došlo mi, že jsi to nepochopil před tim, takže jsem to editnul a napsal, že neumim číst, protože jsem si to blbě přečet. Vim, je to už trošku zmatečný, ale je třeba to uvíst na pravou míru. Jak na to tak koukám, tak teď jsi zase nepochopil co jsem napsal já ...[/quote']

tak to je dobry :D jsem si kvit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám nové PSP a mám jeden problém.Nastavím vše na internet a když už ho chci spustit tak se mi napíše, že je error nebo ze je slabí signál

mas ten maly az moc mali signal kdyz pujdes do kavarny kde wifi nebo mc...,kfc. tak ti to urcite pojede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu