Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Cichaczech

1) homebrew loader

2) pises hovadinu, 5.00 m33 prometheus neexistuje, je 5.00 m33 A 5.03/5.50 Promethus a potom 5.50 GEN-D3

5.00 m33 je starej CFW od dark alexe, kterej nepodporuje sam o sobe novy hry

prometheus je podporuje, ale nekomu nefunguje, tak vetsina pouzivaj 5.50 GEN-D3 + KHBBS plugin (ten je pro spousteni novejch her)

sunka : 5.05 ? koukni na date code pod baterkou to je pismeno a cislo za tim a napis nam, co tam je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cichaczech

1) homebrew loader

2) pises hovadinu, 5.00 m33 prometheus neexistuje, je 5.00 m33 A 5.03/5.50 Promethus a potom 5.50 GEN-D3

5.00 m33 je starej CFW od dark alexe, kterej nepodporuje sam o sobe novy hry

prometheus je podporuje, ale nekomu nefunguje, tak vetsina pouzivaj 5.50 GEN-D3 + KHBBS plugin (ten je pro spousteni novejch her)

sunka : 5.05 ? koukni na date code pod baterkou to je pismeno a cislo za tim a napis nam, co tam je

Diky a ješte co ti ten homebrew loader pomáha?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Díky za rychlou odpověď, zjišťoval jsem to číslo u bat. je tam údajně 8A

jestli je tam fakt 8A tak to pude flashnout pres pandoru

Diky a ješte co ti ten homebrew loader pomáha?

ted pri tom novym exploitu spousti konkretne half byte loader nejaky homebrew, ale ne vsechny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak oprava psp už mám doma a fw. je 5.00 takže to je asi good že?

http://i29.tinypic.com/2w4durk.png

http://s2.imgupload.cz/img/139410/2qN5i/box-serial.jpg

7X, 8A/B - plnohodnotný CFW

8C - na 99% zákl. deska TA-088v3 - CFW pouze do FW 5.03

8D - zákl. deska TA-088v3 - CFW pouze do FW 5.03

pres pandoru je to nejlepsi. Jestli bydlis v praze takze flasher je forWhat?

takze ok. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pánové díky moc za reakce (jsem v tom úplná lama)

k psp jsem dostal i 8GB kartu na které je pár her prý stažené s netu.Pod baterkou je 8A a FW je 5.00 Teď se právě prokousávám forem a hledám jak kam a co rozbalit nahrát no je toho pro mne dost...

jo jo stejny zacatky co kam se nahrava koukni se do tutorialu pro zacatecniky tam je vsechno. Jinak si myslim ze rychle pochopis ja funguje psp mam ho od prosince a uz to mu skoro rozumim. Jinak hry se davaji do slozky ISO (jestli budes mit hru v raru tak ji hod v raru do iso pobeziti). :)

musis si to nejdriv flashnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo jo stejny zacatky co kam se nahrava koukni se do tutorialu pro zacatecniky tam je vsechno. Jinak si myslim ze rychle pochopis ja funguje psp mam ho od prosince a uz to mu skoro rozumim. Jinak hry se davaji do slozky ISO (jestli budes mit hru v raru tak ji hod v raru do iso pobeziti). :)

musis si to nejdriv flashnout.

No nevim jestli dotoho kdy proniknu...

Stáhnul jsem hru mněla asi 343MB (byla zabelana) nechal sem ji rozbalit a vytvořil se nový soubor s asi 20 knihovny. Takže tak jak se to rozbalilo to mám nahrát do složky ISO na kartě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak hurá. díky vám se mi povedlo stáhnout a rozbehat první hru (indiana jones)

Mám prosím ještě jeden dotaz, dá se sehnat český návod na psp? Mám ho pouze nečeskýý.

česky navod jsem taky nesehnal nikde ale urcite kdyz nebudes vedet co delat tak se obrat jsem urcite ti nekdo poradi

Jinak je dobry ten indiana jones?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám jeden probléém :-( ..a nevím si rady ...mám psp 2004 je flashnuté dneska jsem ho koupil ale nevím jak se dostat na paměťovou kartu ...když psp připojím k pc ..ukááže se mi akorát jeho vnitřní paměť ...jestli se tomu tak dá řííkat kapacita je 40 mb ....a já se potřebuju dostat na paměťovou kartu ..:( ...abych tam mohl naháázet hry :) díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
česky navod jsem taky nesehnal nikde ale urcite kdyz nebudes vedet co delat tak se obrat jsem urcite ti nekdo poradi

Jinak je dobry ten indiana jones?

ten návod asi opravdu nikde není, dnes sem hledáním stravil docela dost času a nikde nic..

Indy je celkem dobrej ale byl sem trochu v euforii stoho že se to vůbec povedlo rozbehnout. Nemáš pro mne nějaký typ na good hru (hry)? Cokoli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ten návod asi opravdu nikde není, dnes sem hledáním stravil docela dost času a nikde nic..

Indy je celkem dobrej ale byl sem trochu v euforii stoho že se to vůbec povedlo rozbehnout. Nemáš pro mne nějaký typ na good hru (hry)? Cokoli...

ted hraju chili con carnage dostala good prestrelka

nebo ata burnout legends

dobra hraje assassin creed bl...

killlzone

je to hodne. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ok. díky mrknu na ně.

Právě sem nasázel par her na kartu a koukam že na kartě jsou hry (po předchozim majiteli) které v na psp nevidim a tudíš nemužu spustit trochu mi vrtáhlavou nač je tam asi mel když nejdou spouštět některé maj koncovku iso ale vetšina cso.???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu