Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Stručnej popis jak na MMS je třeba tady:

http://console-forum.net/tema/123710-psp-fat-unbrick-s-pandora-battery?p=1107992&viewfull=1#post1107992

A Pandoru koupíš třeba tady:

http://www.mnshop.cz/zbozi-1443-pandora_baterie.htm

Ale je drahá, dá se sehnat i kolem cca 250-300 Kč, pohledej. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mam 5.50 GEN D3 vsetky hry doteraz idu celkom dobre az na par hier je to napriklad jak abd daxter lost frontier alebo juiced 2 jak isel asi minutu zapolsa a hned na zaciatku po nacitani hry ako som sa rozbehol od tej lode to seklo stiahol som ho zo vsetkich moznych serverov ale vzdy to seklo a to iste roby aj juiced 2 islo to po prve 2 hin triedi v drudej hin to seklo a zas to robilo na vsetkych juced mal som ich stiahnutych 5 a roby to aj na inych hrach mignight club L.A. treti pretek sekne neviem co stym ci su to chybi hier alebo si mam dak novsi system prosim poradte alebo mi dajte link na niktoru hru ktora vam sla.

psp 2000 slim pandora

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim mam momentalne 6.35 pro B-5, jenze mi nejdou spustit posledni umd hry na co mam updatnout? Vubec se v tom neorijentuju takze nevim, cfw mam jen kvuli psx hram a emulatorum tak bych chtel aby mi porad fungovali, ISO hry jdou mimo me tak kdyztak poradte na co mam updatnout aby sli i nejnovejsi umd hry diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu