Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj,

prosím chtěl bych si na PSP Slim zahrát po internetu nějakou hru. Chtěl sem se zeptat kolik stojí to připojení WIFI??? Já nevím jak a co ale já to pochopil takto : Koupím si wifi připojím do PSP Sim najdu si na internetu hru co de hrát přes internet a hraju ale ted nevím kolik by to stálo a spůsob plaby a jestli by šlo se připojit bezdrátově např. ze školy, když sem venku atd,,,,, prosím moc me to zajima odpoezte mi na Krek112@seznam.cz nebo na ICQ 385-473-470 Předem děkuji:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj,

prosím chtěl bych si na PSP Slim zahrát po internetu nějakou hru. Chtěl sem se zeptat kolik stojí to připojení WIFI??? Já nevím jak a co ale já to pochopil takto : Koupím si wifi připojím do PSP Sim najdu si na internetu hru co de hrát přes internet a hraju ale ted nevím kolik by to stálo a spůsob plaby a jestli by šlo se připojit bezdrátově např. ze školy, když sem venku atd,,,,, prosím moc me to zajima odpoezte mi na Krek112@seznam.cz nebo na ICQ 385-473-470 Předem děkuji:bash:

:) posli mi PM ja ti poslu cislo uctu aby si mohl hrat.... :wohow::wohow::lol::lol:

nee staci jen kdyz se ti povede pripojit pokud vase skola ma internet po wifi a plne otevrenou sit tak to pujde v klidu a nic nemusis platit ;)... nikomu ;)...a pres net hrajes taky zadarmo ;) (ne jak u xboxu ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prosím vás sem úplnej začátečník PSP Slim mam 3 dny a na netu jsem našel, vypadá to jako Flash disk a připojuje se to do PSP ale je to wifi no a právě sem to pochopil takto: ten wifi připojim do PSP a připojim se přes něj na internet a hraju hry po internetu s jinýma hráčema ale nevím kolik to stojí ale nepochopil sem to připojení k wifi když připojim to wifi venku do PSP tak to wifi slouží jako anténa???? Nebo se musí připojit k nějaké síti??? A kolik to stojí???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

potřebuji poradit při načitani hry FIFA 08 se objeví toto

This game uses an Autosave feture

insertion of a Memory Stick beyond this

point may cause data to be overwritten

Do you want to enable the Autosave feature

at dám ano/ne objevi se toto:

Autosave feature enabled. Do not remove

the Memory Stick or or switch off the

system when the Memory.....

access indicator is flashing.

pak je jen moznost zpět a PSP se na tvrdo vypne

mam firmware 2.71 SE-B"

za radu dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Planujem si kupit slima a rad by som este pred kupou dostal od dobrej duse zopar odpovedi na moje otazky. Mam v tom troska gulas totiz. Chcem kupit novu konzolu, mam vyhliadnutu jednu za dobru cenu z eshopu. Ohladom fw. Predpokladam, ze v nej bude najnovsi fw. Su nejake problemy s preflashovanim s cfw? Resp. beha na najnovsom cfw vsetko tak ako ma? Iso hry priamo z menu, homebrew aplikacie a hry, hry ps1? Abo ktory fw mi odporucate? Dam si to urobit manikovi, tak nech mu viem povedat verziu fw, aku by som chcel. Dakujem za odpovede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ahoj, mám 3.72 hx2 a nejde mi remote s ps3, když dám register device tak mi to napíše že žádný psp není připojeno. netuším, kde je chyba.. předem dík

mas fat nebo slim? jaky jsi tam mel fw kdyz jsi to kupoval? jakou mas desku? zkousil jsi keycleaner a opravu klicu (krom kice 5) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

abych to upresnil:

na 1.5 se dostanes pres recovery menu pouzijes tohle: http://console-forum.cz/showthread.php?t=5422

Pote si stahnes nejaky ofic.firmware doporucuju max do FW 2.80 kdyby nahodou neprovedli aktualizaci..(stejne ji asi provedou) jestli ti PSP jde udelej si pandora baterku a posli to tam bez baterky pro pozdejsi downgrade..

Zde najdes ofic FW: http://dl.qj.net/Firmwares-PSP-/catid/163

..stahnes prepises na EBOOT.PBP a vlozis do PSP/GAME/UPDATE a spustis v PSP..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu