Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Pane doktore myslim si že podobná poradna je už tolik známej Topic pro začátečníky :). Kdo potřebuje pomoc si jistě najde icq v profilu nějakýho doktora :D

Prosim te,potreboval bych pomoct.pokud dam vyhledavat signal pomoci wifi na psp,tak se mi objevi,An internal error has occurred.(80410A0B).mam software 3.03 OE-C.Moc diky.Gevina@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
abych to upresnil:

na 1.5 se dostanes pres recovery menu pouzijes tohle: http://console-forum.cz/showthread.php?t=5422

Pote si stahnes nejaky ofic.firmware doporucuju max do FW 2.80 kdyby nahodou neprovedli aktualizaci..(stejne ji asi provedou) jestli ti PSP jde udelej si pandora baterku a posli to tam bez baterky pro pozdejsi downgrade..

Zde najdes ofic FW: http://dl.qj.net/Firmwares-PSP-/catid/163

..stahnes prepises na EBOOT.PBP a vlozis do PSP/GAME/UPDATE a spustis v PSP..

Prosim te,potreboval bych pomoct.pokud dam vyhledavat signal pomoci wifi na psp,tak se mi objevi,An internal error has occurred.(80410A0B).mam software 3.03 OE-C.Moc diky.Gevina@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest 123qay456wsx789edc

Ahoj,moc nechapu ten navod na pandoru a MMS od tekkena90.Mam PSP slim s CF a chci si vytvorit pandoru a magic MS.Mohl by nekdo napsat jakej navod mam pouzit?napr.: 1/A 2/B atd.Diky klidne na icq: 379571966 nebo sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdrawim panove mam takovy problem vcera sem si do psp nahral 3.71 m33 hry a vše mi de fpoho ale když se snažim rozběhat nějakou aplikaci třeba ovladani PC nebo TV tak mi to vždy hodi cosi že hra nejde spustit... ukazuje mi to třeba i u testru na fake kartu ... moc mi to newadi hlavně že mi dou hry :D ale časem by mi to mohlo začit vadit. předem dik za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A das mi navod??nebo mi alespon prosim porad jak.Dik

návod na pandoru co si psal už nahoře ;)

Zdrawim panove mam takovy problem vcera sem si do psp nahral 3.71 m33 hry a vše mi de fpoho ale když se snažim rozběhat nějakou aplikaci třeba ovladani PC nebo TV tak mi to vždy hodi cosi že hra nejde spustit... ukazuje mi to třeba i u testru na fake kartu ... moc mi to newadi hlavně že mi dou hry :D ale časem by mi to mohlo začit vadit. předem dik za rady

pokud máš Slim PSP tak ti nepojedou 1.50 aplikace, najdi si tady v tutoriálech eLoader 1.0

ked mam slim s fw. 3.71 mozem ho cez pandoru flashnut priamo na 3.71M33-2 cez ten El Despertar del Cementerio v3? ziadne komplikacie?

ano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Guest 123qay456wsx789edc

promin,ze se tak blbe ptam ale nechapu teda proc je tam navod na bootování FW 1.50 z Memory Stick Unbrick/Instal a FW 3.71 M33 na PSP Slim/Fat a Installer pro FW 3.XX k cemu je tohle?kdyz se pouziva jen 1/B a 2/A?Takze kdyz mam slim s cf tak nevytvorim pandoru nebo jak?tys psal ze se da ale dark7 psal ze bricknu..... tak jak?mam v tom zmatek.....Mohl bys mi napsat jakej navod mam pouzit?prosím.Nerad bych bricknul.......:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu