Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdar lidi mam dotaz, pokud to tady nekde je tak sorry, ale nenasel jsem to. Mam PS3 a PSP v PS3 me internet bezi bez problemu ale jak mam dostat net z PS3 pers Wifi do PSP to netusim snazim se to delat podle navodu PSP mi ukaze ze nasla PS3 a kdyz se snazim o propojeni tak mi no nahlasi jakysi error Pomuze mi nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Panove - Vesele Vanoce... synovi jsem koupil PSP slim se 4 GB kartou a nechal "upravit", aby sly ISO hry a hned jsem mu 2 nechal vlozit na pametovku. Ty dve fungujou OK, ale kdyz stahneme pres torrent nejakou jinou, zkopirujeme do ISO, tak se hra rozbehne(uvodni sekvence), pak neco jemne cvakne a display zcerna a PSP se vypne....poradite, pls, cim to muze byt? Predem diky, uz jsme zoufali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Panove - Vesele Vanoce... synovi jsem koupil PSP slim se 4 GB kartou a nechal "upravit", aby sly ISO hry a hned jsem mu 2 nechal vlozit na pametovku. Ty dve fungujou OK, ale kdyz stahneme pres torrent nejakou jinou, zkopirujeme do ISO, tak se hra rozbehne(uvodni sekvence), pak neco jemne cvakne a display zcerna a PSP se vypne....poradite, pls, cim to muze byt? Predem diky, uz jsme zoufali...
jen se ukaze gameboot a pak cerno.? tak mas nejaky moznosti..:

1. bez do recovery do advanced..tam dej toogle usb flash1 a smaz soubor config.se..

2.podivej se na UMD mod..jestli nemas UMD tak tam nastav sony NP9660..jestli mas nech tam UMD povoleny..najdes to v configuration-UMD mode..

3.muze to bejt spatny ISO..z torrentu nemusej vsechny hry jit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

baterka me taky napadla no,kdyztak zkusim nejdriv prehrat ten firmware a kdyz to nepude s tim tak zkusim baterku z myho psp

EDIT: tak sem prehral FW a nepomohlo,zkusil sem baterku z druhyho pspcka a nepomohlo,tak nakonec sem zjistil ze bylo vadny iso....:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj,jsem uplny zacatecnik,a vubec se ni dle vaseho navodu nepovedlo dostat do recovery menu...

Vypnout,prave tlacitko drzet a start a NIC,co s tim???

presne jak rika nutis nademnou ^^ jen bych k tomu jeste dodal, jak ho vypinas? Vypina se tim, ze podrzis power nahore dokud se PSP nevypne, pokud ho jen stisknes (to power), tak das psp jen do sleepu..

Navic samozrejme musis mit CFW aby ses dostal do recovery - ale to asi vis..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, mám problém, mám fat psp custom 3,03 OE-C a zkousel jsem spustit novější hry (Silent Hill origins, Football Manager 08 atd) ale hlásí mi to stejnou chybku 80020148 Asi to znáte ale já nevím, co s tím. Zkoušel jsem všechny návrhy podle poradny "nejdou vám spustit iso hry" ale nic v recovery nepomohlo. Takže je to firmwarem? Díky za odpověď. S.I:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu