Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

díky moc, hezkýho Silvestra, snad to ještě stihnu upgradovat než dneska začnu :D

Tak upgrade proběhl úspěšně, zato na novým fw přestaly šlapat některý starý hry (PES, Wipeout) ´- většinou to hází chybu 80020148, Wipeout se zase hodí černou obrazovku a PSP se po chvíli úplně vypne. Zkoušel jsem čarovat s nastavením v Recovery (UMD) ale nepomohlo to, takže zase doporučujete jít nahoru s fw? :D

Edit: Tak problém u FIFY vyřešen smazáním config.se v ve flash1 v recovery, Wipeout je špatnej, tzn po spuštění "Sony presents" pak černo a pak se PSP vypne. Nevíte co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kdyz nacitam jakoukoliv stranku tak mi to napise toto:

-Communication with the server failed.

A DNS error has occurred.

(8041040F)

- ty veci mam nastavene takto:

IP-192.168.2.150 ,

subnet mask- 255.255.255.0 ,

default router a DNS-192.168.2.1

-a pripojuju se na nahodne najite wifi ne na router nebo wifi klic...

-podle me je to spatnou DNS adresou ale ja nvm jakou tak ma ten server a kdyz tam nedam tu ip a dns tak to pise u pridelovani ip adresy ze timeout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kdyz nacitam jakoukoliv stranku tak mi to napise toto:

-Communication with the server failed.

A DNS error has occurred.

(8041040F)

- ty veci mam nastavene takto:

IP-192.168.2.150 ,

subnet mask- 255.255.255.0 ,

default router a DNS-192.168.2.1

-a pripojuju se na nahodne najite wifi ne na router nebo wifi klic...

-podle me je to spatnou DNS adresou ale ja nvm jakou tak ma ten server a kdyz tam nedam tu ip a dns tak to pise u pridelovani ip adresy ze timeout...

psal jsi ze..

..

IP-192.168.2.150 ,

subnet mask- 255.255.255.0 ,

default router a DNS-192.168.2.1

..

tzn. router ma IP 192.168.2.1 - nejspise se jedna o domaci sit.. takze DNS server bude mit asi stejnou IP jako je IP router :)

co tedy dat misto Easy, dat Custom a nastavit to tak jak pises + pripsat k DNS tu samou IP jakou mas u gateway (router)..

Edit: Tak problém u FIFY vyřešen smazáním config.se v ve flash1 v recovery, Wipeout je špatnej, tzn po spuštění "Sony presents" pak černo a pak se PSP vypne. Nevíte co s tím?

jaky mas nyni FW? Pokud 3.71 M33, stiskni SELECT a vyber ISO MODE a tam zvol SONY NP 9660.. pokud to nepujde ani pote, pricemz ost. hry ti pujdou, pak je to spatne iso..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ale ja tam mam custom = kdybych tam dal easy tak mi to napise obtaining ip adres a pak to hodi timeout - nastavil sem default router i dns stejnou ale to otestovani projde vse OK a jak je potom ta tabulka s vysledkem tak tam dole je INTERNET CONECTION: FAILED a jak spustim browser tak mi to hazi tu chybu co sem psal(dns error) a tam kam se pripojuju tak ten nazev zni jako firemni ale je to none a tu ip a dns to sem tady na foru vzal: http://psp.games4you.cz/showthread.php?t=241&page=6 a prispevek od mootoo ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravíml...bych měl otázku ohledně "PSP Wifi Max". U pc když to zapojím a program který je na CD nainstaluju tak mi vybehne "Průvodce nově rozpoznáným HW". Označil jsem Instalovat SW automaticky a šel dál...mno a pak mi to napsalo:Instalaci tohoto HW nelze dokončit(HW nemohl byt nainstalován, protože průvodce nemůže nalézt nezbytný SW)...Instalační cd bylo přitom pořád v mechanice.

Pak jsem to zkoušel na jiným PC...novějším. Přes toho průvodce nově... jsem úspěšně nainstaloval tu Wifinu a když jsem zapl program z CD a tam sem nastavil aby udělal Wifi Bod na který bych se mohl pomocí psp pripojit... u PSP byl signal 100% ale pri pripojovani mi to napsalo ze nelze navázat kontakt. U pc se mi pritom udelalo nove pripojeni ktere se ale nemohlo pripojit na internet. Budu rád když mi nekdo kdo s tim ma zkusenosti pomuze hlavne s tim 1. pc:o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ale ja tam mam custom = kdybych tam dal easy tak mi to napise obtaining ip adres a pak to hodi timeout - nastavil sem default router i dns stejnou ale to otestovani projde vse OK a jak je potom ta tabulka s vysledkem tak tam dole je INTERNET CONECTION: FAILED a jak spustim browser tak mi to hazi tu chybu co sem psal(dns error) a tam kam se pripojuju tak ten nazev zni jako firemni ale je to none a tu ip a dns to sem tady na foru vzal: http://psp.games4you.cz/showthread.php?t=241&page=6 a prispevek od mootoo ....

delas si legraci? Ty vubec nerozumis sitim a jejich fungovanim.. nejdriv si neco o tom precti,, To nejde ze nekdo tamhle psal pouzij tuhle a tuhle IP.. to je dle toho jak to mas zapojene.. mas inet v routeru do WANu? Tak u DNS a brany (gateway) zadej IP routeru, mas inet do PC a ten je zapojen do routeru? Dej sdileni inetu a jako gateway a DNS zadej IP PC.. jak my mame vedet jakou mas strukturu site ? :roll: :blink:

Zdravíml...bych měl otázku ohledně "PSP Wifi Max". U pc když to zapojím a program který je na CD nainstaluju tak mi vybehne "Průvodce nově rozpoznáným HW". Označil jsem Instalovat SW automaticky a šel dál...mno a pak mi to napsalo:Instalaci tohoto HW nelze dokončit(HW nemohl byt nainstalován, protože průvodce nemůže nalézt nezbytný SW)...Instalační cd bylo přitom pořád v mechanice.

Pak jsem to zkoušel na jiným PC...novějším. Přes toho průvodce nově... jsem úspěšně nainstaloval tu Wifinu a když jsem zapl program z CD a tam sem nastavil aby udělal Wifi Bod na který bych se mohl pomocí psp pripojit... u PSP byl signal 100% ale pri pripojovani mi to napsalo ze nelze navázat kontakt. U pc se mi pritom udelalo nove pripojeni ktere se ale nemohlo pripojit na internet. Budu rád když mi nekdo kdo s tim ma zkusenosti pomuze hlavne s tim 1. pc:o)

proc ti to nejde nainstalovat, to nvm.. zvol umisteni rucne ;)

k tomu 2. pripadu.. psal jsi ze psp nemuzes navazat spojeni - co to presne psalo.. IP jsis nastavil rucne? Mas na PC zaskrtlou polozku sdileni inetu v siti? Mas v PSP nastavenou IP brany a DNS jako je IP PC ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak co poradi mi nekdo je tohle poradna nebo ne :dots:

SUDZI tebe nepomoze nikto a vies preco?

No lebo skonfigurovat siet vobec nieje jednoduche ani pre toho co to ovlada :D jednoducho sietarina ma svoje finesi a je to fakt na dlho ked nevies ani to ako funguje routing ,NAD a co je to sietovy most a ako a kde a co vies? a urcite mas v PC WinXpHome ze? na Home som mal vzdy problem spojazdnit AP alebo GATEWAY.:blink: Fakt netusim preco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
SUDZI tebe nepomoze nikto a vies preco?

No lebo skonfigurovat siet vobec nieje jednoduche ani pre toho co to ovlada :D jednoducho sietarina ma svoje finesi a je to fakt na dlho ked nevies ani to ako funguje routing ,NAD a co je to sietovy most a ako a kde a co vies? a urcite mas v PC WinXpHome ze? na Home som mal vzdy problem spojazdnit AP alebo GATEWAY.:blink: Fakt netusim preco.

to ja mam origo home a vse ok ;)

.. ale ted uz mam router a tak je to v poho, ale myslim doby, kdy jsem mel jeste net pripojen k PC pres USB, z PC mi to vedlo do LAN 1 na routeru a z notesu jsem se pres wifi pripojoval na router a routovalo mi to pres ten komp s w XP home..

^^ coz je dost na pytel, musis mit zaplej porad ten pc aby jsi mohl na net z ost. zarizeni, widle jsou celkove na prd, vsechno jsem uz daavno nahradil linama a v poho ;)

.. jde to, ale musis tomu trochu rozumet, NAT (nebo ten tvuj NAD :D )k tomuhle tady nepotrebujes, ale potrebujes alespon vedet jak funguje router, co to jsou ty IP, gateway, DNSko, sdileni netu apod.. proste to cele pochobit a nechat se osvitit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

achjo... ja sem psal ze nemam router ani usb wifi klic ale pripojuju se k nahodne wifi siti a ne na muj komp!!!!- ta sit potrebuje jen ten DNS server a to je vse (jde to nejak zjistit pres program ta DNS adresa te wifi site?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
achjo... ja sem psal ze nemam router ani usb wifi klic ale pripojuju se k nahodne wifi siti a ne na muj komp!!!!- ta sit potrebuje jen ten DNS server a to je vse (jde to nejak zjistit pres program ta DNS adresa te wifi site?)

jo, pres ntb a nejakej sniffer (wireshark) - ale to nech na zkusenejsi a napojuj se pouze na legalni WiFi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj mam problem koupil jsem si v rakousku PSP pripojil jsem se tam v hotelu na wifi a nahral jsem fm 3.80 kvuli radiu! ale ted nevim jak to mam dat na nizsí fw kvuli ISO hram atd... muzete mi nekdo poradit? a jake jsou na to dobre programi atd...

..............psp 2004-is

UMD hry .tekken/gta lbs / dungeon siege. 512

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ahoj mam problem koupil jsem si v rakousku PSP pripojil jsem se tam v hotelu na wifi a nahral jsem fm 3.80 kvuli radiu! ale ted nevim jak to mam dat na nizsí fw kvuli ISO hram atd... muzete mi nekdo poradit? a jake jsou na to dobre programi atd...

..............psp 2004-is

UMD hry .tekken/gta lbs / dungeon siege. 512

--> http://console-forum.net/showthread.php?t=17627

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mam otazku,je mozne flashnout slima bez toho abys pouzil pc
jo je to mozny..ale s pomoci nekoho kdo uz pandoru ma..sam si slima neflashnes pokud nemas druhe PSP s cfw..
jde nak udelat abych mohl koukat na psp prez wifinu videa zyoutube????
jo jde..menuje se to nak psptube..skus se po tom mrknout..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám takový problém: dneska ráno jsem si na své PSP Slim nainstaloval CFW 3.80 M33 s Updatem 4 a odpoledne si chtěl jít zahrát hru Jean D´Arc, která mi v pohodě jela na CFW 3.71 M33-4, ale když jsem ji zkusil s tímto novým CFW, tak jediného čeho jsem se dočkal bylo temno. Při spuštění se objevilo klasická Sony PSP animace a hra nenajela. Dioda na memory stick duo pořád blikala jak zblázněná ale nic se nedělo a nešlo se ani vrátit do menu, ani vypnout PSP, takže jediné řešení bylo vytažení baterky. Zkoušel jsem i HB hry i například Killzone a vše v pohodě jelo až na to Jeanne :cry: Neví někdo kde je problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu