Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Čus lid potřeboval bych poradit psp my začalo blbnout kdyz tam mam umd a chci ho zapnouttak se strašne dlouho načíta a pak se oběví jen prázdná obrazovka když ho tam nemam tak naběhne normálně nevíte co stím a ta mechanika vydáva docela divný zvuky ale když ho tam dám po zapnutí tak taky dlouho nabíhá ale pak se dá hra z umd spustit mam fw 3.52 M33-4 přetim my to nedělalo předem dík za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
skus najet do recovery do polozky advanced-toogle usb flash1 a potom smazat soubor config.se ...kdyz to nepomuze dej v recovery moznost format flash1..nebo taky muzes skusit jinej UMD mod...trochu si s tim pohraj..

No tak jsem to zformátoval, vyzkoušel všechny UMD mody s kombinací všech rychlostí CPU, ale nic pořád černo, ale je divné, že to dělý jen ta Jeanne D´Arc ale Cili Con Carnage nebo Killzone nic:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale jakto, že se mi na 3.71 M33-4 rozjelo a na 3.80 M33-4 nechce jet?Taky mě napadla varianta jako špatný ISO, ale to by předtím snad nejelo ne?

to by nejelo no.....jednou se tady nejak resilo snad ze vyssi FW nemusej podporovat nejaky hry ktery bezely na uz na nizsim....ale to snad nebude tim,zkus reinstal FW, treba to pomuze ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to by nejelo no.....jednou se tady nejak resilo snad ze vyssi FW nemusej podporovat nejaky hry ktery bezely na uz na nizsim....ale to snad nebude tim,zkus reinstal FW, treba to pomuze ;)

No já nechci reinstal FW riskovat, protože mám slima a ještě nemám zálohu NAND tu si chci teprve udělat, ale všechny ostatní hry jednou i Dungeon Siege, Chilli Con Carnage, Disgaea,....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mám problém..

v psp mam custom firmware 3.80M33-4

chtel bych pouzivat nejake pluginy. Tak jsem si nasel Alternativní VSHMenu v3.5, LE Recovery menu v1 pro 3.80 M33... vse jsem udelal podle navodu. v recovery menu jsem plugin povolil, restartoval psp ale zadny plugin nefunguje. zkousel jsem udelat tvrdy reset na homebrew, ale stejne nefunguje. (soubor jsem nahral do seplugins, do vsh.txt jsem zkopiroval tu radku..) proste uz netusim...

btw. na predchozim 3.52 M33-4 mi pluginy take nefungovaly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No já si do PSP taky chtěl dát tenhle plugin http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008010020, a vše dělal podle návodu, ale když v XMB zmáčku nebo držím R+nota tak se nic nestane akorát se mi vypne zvuk. Plugin je aktivovaný a vše jsem dělal dobře stejně jako JackOneil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mám problém..

v psp mam custom firmware 3.80M33-4

chtel bych pouzivat nejake pluginy. Tak jsem si nasel Alternativní VSHMenu v3.5, LE Recovery menu v1 pro 3.80 M33... vse jsem udelal podle navodu. v recovery menu jsem plugin povolil, restartoval psp ale zadny plugin nefunguje. zkousel jsem udelat tvrdy reset na homebrew, ale stejne nefunguje. (soubor jsem nahral do seplugins, do vsh.txt jsem zkopiroval tu radku..) proste uz netusim...

btw. na predchozim 3.52 M33-4 mi pluginy take nefungovaly...

a jaky mas psp?? FAT nebo slim?? pokud fat tak si musis nainstalovat i kernel addon 1.5,pokud ho mas tak nevim,u FW m33 totiz nefungujou skoro zadny pluginy, mozna to bude tim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak jsem prisel akorat na to, ze to neni firmwarem ale pametovou kartou.. na 64 mb karte, nahraju soubory, vse udelam uplne stejne a jde to.... na 4gb karte je take uplne vse stejne ale pluginy nejdou

heh,to mas celkem zajimavej problem.....a jinak na ty 4gigovce vsechno jde jako hry a videa??? pokud ne tak je ta karta asi spatna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

doctore raď:mam doma router wifi ...a chci si doma udelat wifi sit akorat ze ten router je pripojen na antenu kteru prijimam signal na pc,musim si koupit este jeden router a abych si mohl udelat vlastni sit?????--->je tam zastrcka na antenu kterou bych to wifi vysilal ale od ni vede kabel k antene na strechu tak nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu