Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Zdar,

potřebuju poradit. Mám PSP Slim FW.3-71 M33-3

Nevím jak dostat některý ISO hry do PSP.

Když stahnu nějakou hru má spoustu 00,01...souboru zabalených

ve Winraru. V total commandru sloučím pak vznikne zabalenej

soubor třeba gta.iso a ten když rozbalím jsou tam adresáře:

PSP_game a UMD_DATA.

Nakopíroval jsem to psp a nic. Když to nechám zabalený v PSP se to asi nerozbalí ne?

Co dělám špatně???icon_cry.gif

Třeba: GTA VCS: r.00,r.01... pak r.30,r.31... jsou nezabalený.

Celý jsem to sloučil a vznikl:GTA VCS.out ve winraru se tváří

GTA VCS.iso asi 740MB to jsem rozbalil a nahrát do PSP, zabalený taky nic. V PSP mám na kartě soubory PSP, ROOT.... ISO nahrál jsem to do složky ISO a nic. Nemámněkde něco ještě vytvořit (GAME150....)?

HELP,HELP

Díky za radu, Bondy

k.boudny@volny.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tvoje chyba spociva v tom ze mas ve winraru nastaveny ze se ti ISO tvari jako rar soubor..takze to si pak nastav v nastaveni winraru nevim presne kde to je..

..a ted k tomu problemu.. mas nekolik raru r00,r01....rX..a ty si napriklad das vsechny rary do jedny slozky tam je vsechny vyberes pravym tlacitkem mysi a pak se ti ukaze nabidka a ty das treba extrahovat zde..nebo staci kdyz rozbalis jen prvni rar..snad...no az to udelas vznikne ti jeden soubor s nazvem napr. hra.iso no a ten soubor *.iso nakopirujes do ms0:/ISO no a pak jen spustis v PSP..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak nic. kartu sem zformatoval a video uložil do složky MP_ROOT/100MNV01

a v PSP mi to zas napise neco There is not video file...nebo neco takovýho. Tak nevim :(

Prosim... poradte nedko...To video je MPEG-4 Movie

Tak nic. kartu sem zformatoval a video uložil do složky MP_ROOT/100MNV01

a v PSP mi to zas napise neco There is not video file...nebo neco takovýho. Tak nevim :'(

Prosim... poradte nedko...To video je MPEG-4 Movie

Tak nic... už to frčí... Dal seem to tam pres Sony PSP Manager :)

:thx:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Co mam udělat, aby mi šli Iso hry ?? Mam slim 3.71 ! A kdyz chci pres Media Manager for PSP ulozit nejakoui .iso hru. Tak to napise neco ze Tento typ souboru neni podporovan :( a ani za pomoci nejakyho fastLoaderu to nejde. FastLoader se nespusti.. pise to neco pošlozená data . Nevim co s tim.. jdou mi vubec Iso hry ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prosííím,ne´vim jak proste jak se dostat od recovery menu,a mam ruzny problemi je to na vetsi pokec a tady ste jentak pres prispevky - to je na dlouho muzu nekoho poprosit,moc o to prosim a sem schopnej se i za kvalitni pomoc necim oddecit - napiste mi nekdo soukromej vzkaz s ICQ kdo by mi pomohl - diky moc........fak diky:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ale to az budu mit cfw ne??ted tam zadny nemam
kdyz nemas custom fw tak si zadny hry nezahrajes..omg...:dozey:
Prosííím,ne´vim jak proste jak se dostat od recovery menu,a mam ruzny problemi je to na vetsi pokec a tady ste jentak pres prispevky - to je na dlouho muzu nekoho poprosit,moc o to prosim a sem schopnej se i za kvalitni pomoc necim oddecit - napiste mi nekdo soukromej vzkaz s ICQ kdo by mi pomohl - diky moc........fak diky:psp:
Nejspis nemas custom fw..na ofiku recovery neni...precti si zacatecniky..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mam dalsi otazku,kdyz si stahnu ssx dam to do psp,hraju to .Uplne normalne,ale kdyz chci dat jinou hru{mit tam dve} tak mi to sice ubere mb na karte ale ta hra tam uz neni je tam pouze to ssx.Dik za odpoved

a davas to do slozky ISO?? jinak neni to nahodou psx hra ta druha??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mam dalsi otazku,kdyz si stahnu ssx dam to do psp,hraju to .Uplne normalne,ale kdyz chci dat jinou hru{mit tam dve} tak mi to sice ubere mb na karte ale ta hra tam uz neni je tam pouze to ssx.Dik za odpoved

a neni ten nazev te hry moc dlouhej ? - kdyztak zkratit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu