Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
prosim nevite nekdo jak narvu externi titulky k filmu do psp????? diky za odpoved:cheesygrin:

o externich nevim

ja pouzivam psp movie creator, das titulky a film(stejne pojmenovane!) do jedne slozky a pak to v tom programu otevres(film) a zacnes konvertovat

psp movie creator --- http://www.console-forum.cz/showthread.php?t=7838&highlight=psp+movie+creator

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Asi jsem strašná lama, ale už jsem vážně v koncích.

Stáhnul jsem si z netu hru FIFA 08 na PSP. Ale prostě ji nemůžu spustit. Mam Slima s FW 3.71, což jsem si předělal z 3.60, ten iso soubor mam v J:/ISO, v UMD mam vloženej disk, ale už fakt nevim co my chybí nebo co mam dělat....prosím poraďte mi!!! Já ani nevim, kde pak najdu tu hru, když zapnu to PSP nebo jestli to tam mam někde nastavit. Recovery jsem zkoušel, ale vůbec mi nejde spustit, takže z toho usuzuju, že je to jen na FAT.

Takže kdybych to shrnul...hledám nějakýho člověka, který by byl tak strašně hodný a pomohl mi, jak to udělat krok po kroku abych si na PSP slim s fw 3.71 mohl zahrát ISO hry, klidně to celý sformátuju a začnu od začátku, ale hlavně mi prosím někdo pomožte. Četl jsem už tolik návodů, že mi jde z toho hlava kolem, ale jen v pár článcích se z miňuje práce s fw 3.71. Nebo jestli by byl někdo z Liberce, tak napište a někde se sejdeme, klidně Vám za to dám co budete chtít.:lol:

Pokud mi někdo pomůže, tak prosím co nejvíc rozepisovat, prostě jako pro blbý!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Asi jsem strašná lama, ale už jsem vážně v koncích.

Stáhnul jsem si z netu hru FIFA 08 na PSP. Ale prostě ji nemůžu spustit. Mam Slima s FW 3.71, což jsem si předělal z 3.60, ten iso soubor mam v J:/ISO, v UMD mam vloženej disk, ale už fakt nevim co my chybí nebo co mam dělat....prosím poraďte mi!!!

nekdy se stava ze hra nejde, muze to byt tim ze hra je spatne stazena, ripla.

ve tvem pripade bych v menu zmacknul HOME a navolil bych 333/166,333/166,SONY NM 9660(nebo jak se to pise)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nekdy se stava ze hra nejde, muze to byt tim ze hra je spatne stazena, ripla.

ve tvem pripade bych v menu zmacknul HOME a navolil bych 333/166,333/166,SONY NM 9660(nebo jak se to pise)

bohužel to je i jinejch her...to nebude hrou, ale mnou:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
spust PSP, zmackni HOME a objevi se ti takova obrazovka a tam si u obou nastav 333/166 a tam u toho tretiho(asi tretiho) si nastav SONY NM 9660

jakoliv mačkám HOME, tak nic...vůbec to neraguje...jestli máš skyp a chuť tak mi to můžeš nějak polopatě vysvětlit-;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu