Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
tak zatim sem pařil asi 2 a běžely OK.

2. dotaz :)

Kámoš měl v psp CFW(jakej to nevim) a (omylem) updatoval na 6.20 OFW, jde s tim ještě něco dělat? ...mohlo by to jít přes pandoru vrátit??

edit: PSP 2004 (základní desku nevim)

jestli mel 5.50 GEN nebo 5.00 M33 tak to pude. zalezi na tom, jestli ma flashnutelny psp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na PS3 mám dva profili a přes jeden z nich jsem si stáhl do PS3 psx hru, ale na PSP jsem přihlášen na druhý profil a jelikož hra v PS3 musí být stažena tím stejným uživatelem, který je na PSP (pěkná blbost), tak si hru nemůže do PSP zkopírovat. Chtěl jsem se zeptat jak bych to měl udělat. Zkoušel jsem v PSP změnit uživatele, ale nikde jsem to nenašel. Prosím o radu. Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Funguje to jen na určité firmwaru (na žádný jiný, než na který je to vytvořený to nezkoušej, protože by se PSP mohlo bricknout)

5.00m33 http://console-forum.net/showpost.php?p=487825&postcount=1 / http://console-forum.net/showpost.php?p=773858&postcount=47. Ale je to zbytečný ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

potřebuji radu, když dám do psp slim baterii tak svítí zelená dioda a po cca10 sek. zhasné. nevíte co to bude?? (že by brinck ), jinak dříve než začlo dělat toto , dělalo že když se zapnulo tak naskočilo ale umdečko chtělo načítat, a psp se dlouho vypínalo, pak jsem jednou v VshMenu zmačknul rebook device a stalo se "svítí zelená dioda a po cca10 sek. zhasné"

díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám problém v XMB! Nezobrazují ce mi některé hry... dělal mi to LEGO Indian Jones (jednička i dvojka), ale těd mi to dělá i God of War a to už je trochu silný na můj žaludek... Používal jsem plugin game categories... myslel jsem že je to tím tak jsem ho vypnul a smazal... hry už mám zase v jedné složce... ale prostě GoW se mi nezobrazí (Hide corupted icons... DISABLED). Zkoušel jsem několikrát restartovat... dokonce jsem Restornul na Defaultní Settingy -> nic a potom ještě zformátoval flash1 v Recovery! Bez výsledku! Prosím o radu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám dotaz k netu a PSP. Zkusil jsem v PSP najet na toto forum, v pohodě to načetlo první stránku, otevře to i sekce, ale když se chci podívat přímo do určitého téma tak to načítá a načítá, bez výsledku. Jen bílej obraz a nic, čekal jsem asi 3min a pak to vzdal. Nevíte proč to nejde? A pak jde nějak vložit českou diakritiku? Místo ř,š... se mi ukazujou nějaký znaky, teda na jiným foru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám dotaz k netu a PSP. Zkusil jsem v PSP najet na toto forum, v pohodě to načetlo první stránku, otevře to i sekce, ale když se chci podívat přímo do určitého téma tak to načítá a načítá, bez výsledku. Jen bílej obraz a nic, čekal jsem asi 3min a pak to vzdal. Nevíte proč to nejde? A pak jde nějak vložit českou diakritiku? Místo ř,š... se mi ukazujou nějaký znaky, teda na jiným foru...

s tim fórem nevim, ale ty PSP nemá českou sadu znaků, tak proto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu