Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Všeobecná poradna mudr.Wokáčka a spol


WoKo_O

Otázka

Máte nějaký problém ohledně XMB nebo downgradu.?? nepochopili jste něco nebo si nevíte rady.?? Pro ty co si nevědí rady sem založil poradnu wokonatora a spol.

  • Tato poradna by měla sloužit pro začatečníky ale treba i pro pokročilejší.

  • Doufam ze kdyz jsem udělal tuto poradnu ubyde pár threadu s lams otázkami.

  • Doufám že tato poradadna někomu pomůže...endžoy..

  • Poradí vám v podstate vsichni kdo tomu rozumi..:)

Tak toť zatím vše..;)

--------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuality:

zadny nejsou...ptejte se dal...nekdo vam jiste poradi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

nepochopily .. nepochopili, ale k veci :D uz jsem se zde nekterych dotycnych ptal.. potreboval bych nejakej tutorial ohledne bezpecne a proverene, vyzkousene zmeny funkci ikonek.. jelikoz mi na 3.40 OE-A nefacha devhook (dalsi tip na tutorial) tak jsem to musel zkousel na tvrdo, az doslo k semi bricku, viz. muj popis.. a jeste k tomu vsemu se mi to nepovedlo, zkousel jsem i ruzne "zarucene" navody, proto prosim nekoho kdo sem stale pise "super, uz mam misto update XXXXX a je to super..." aby napsal jak tam to XXX dostal... za XXXX si dosadte aplikaci, restart, shutdown apod..

Diky moc! BTW zkousel jsem i aplikace Deflasher, ktera mi akorat podelala PSP a udelala mi misto LocationFreePlayeru restart a smazla update..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo je to tvuli tomu ICQ. Na druhy den si udelal to same pekna podpasovka. :evil: :censored: :angry:

EDIT: Ted jsem si vsimnul ze si me aspon nahoru pripsal.

ondro, prosim te usporadej si ty userbary v podpisu trochu prakticky :) divne se to pak zobrazuje, dík :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ok i need help chci si dat costum xmb fw 3.30 OEA a chci pouzit ten program(aplikaci) abych to mohl dat na kartu jak se to dela ??? a kde muzu najit uz hotovy xmb???;dix

EDIT: este se chci zeptat jak dam plug in do psp jako vse chapu az na to jak tam dycky pisou at pridam nakej radek nebo co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

musis pridat cestu k pluginu do textaku pokud to pridas do vsh.txt muzes plugin pouzivat v xmb pokud pridas do game.txt bude se plugin pouzivat ve hrach proste otevres treba vsh.txt a vlozis tam:

ms0:/seplugins/tvuj plugin.prx

PS: pokud ty textaky tam nemas tak je vytvor

ms0/seplugins/vsh.txt

ms0/seplugins/game.txt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nepochopily .. nepochopili, ale k veci :D uz jsem se zde nekterych dotycnych ptal.. potreboval bych nejakej tutorial ohledne bezpecne a proverene, vyzkousene zmeny funkci ikonek.. jelikoz mi na 3.40 OE-A nefacha devhook (dalsi tip na tutorial) tak jsem to musel zkousel na tvrdo, az doslo k semi bricku, viz. muj popis.. a jeste k tomu vsemu se mi to nepovedlo, zkousel jsem i ruzne "zarucene" navody, proto prosim nekoho kdo sem stale pise "super, uz mam misto update XXXXX a je to super..." aby napsal jak tam to XXX dostal... za XXXX si dosadte aplikaci, restart, shutdown apod.. Proste misto ikonky v XMB kdy nyni spusti update, tak aby restartovala PSP / vypnula ANEBO A HLAVNE spustila aplikaci!

Diky moc! BTW zkousel jsem i aplikace Deflasher, ktera mi akorat podelala PSP a udelala mi misto LocationFreePlayeru restart a smazla update..

dekuji za pomoc....

Pomuzete tedy nekdo ? Zatim jste me ukamenovali hlaskami o tom kdo to mel delat apod.. Pak prisel na radu cxmb kde uz sjem v jednom topicu psal tutorial, takze zbytecny navod a na to moje si nikdo netroufne ? :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Anonymous_: toto uz sem kdesi psal

mini Navod jak na reboot:

stahnete si todle:

http://dl.qj.net/VSH-Rebooter-PRX-v0...2280/catid/151

dejte to na kartu do psp/game

spustte z menu her jak to najede dejte trojuhelnik a potom kolecko a je to vypne te a zapnete psp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Anonymous_: toto uz sem kdesi psal

mini Navod jak na reboot:

stahnete si todle:

http://dl.qj.net/VSH-Rebooter-PRX-v0...2280/catid/151

dejte to na kartu do psp/game

spustte z menu her jak to najede dejte trojuhelnik a potom kolecko a je to vypne te a zapnete psp

ok nice, diky, urco vyuziju, ted bych akorat jeste potreboval vedet jak udelat shutdown z LocationFreePlayer.. chci to mit nejak vyuzite, z update budu mit restart a z location treba shutdown.. ale

HLAVNE BYCH CHTEL VEDET JAK NA TO SPUSTENI TE APP PRES TUHLE IKONU... TREBA JAM MYSCHOO PSAL JAKO PRIKLAD FTP SERVER (bo jak to psal v navodu XMB modding dalsi lidi se pridavali jak si misto neceho hodili neco.. nejaky aplikace.. takze jeste tu aplikaci, myslim ze by se to hodilo vice lidem! treba z toho udelat i tutorial!)

A dalsi vec, jak spustit DevHook na 3.40 OE-A - vim ze ho nepotrebuji, ale ja ho chci :) na upravy ve FW ne kvuli ISO apod...

Diky borci! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu