Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak Flashnout PSP 3004 verze system soft 5.51


Nabucanezor

Recommended Posts

Zdravím, poraďte prosím čím flastnout pspčko s verzí 5.51 (aby šly hrát ISO hry), koupil jsem to známé a bohužel tam byl již nový software od toho co jsem kupoval minule kde byla 5.03.

Stačí třeba jen název flashe nebo link.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nic hrát nebudu z toho už jsem vyrostl, jak jsem uvedl je to pro známou (pro jejího kluka), bohužel kdo to mohl tušit že budou kluci šikmooký od Sony tak aktivní a dají tam nový FW, který flashnout nejde, hold si bude muset poradit sama, já ze sebe nebudu dělat, však víme co,..

Org. nejsou zase tak šíleně drahé a když mu koupí ze 2 na začátek, zbytek může popůčovat s jinýma co mají pspčko, tak si s tím i tak vyhraje, hold nedá se svítit, jak nejde tak to nejde.

Jen tak pro zajímavost to HBL znamená příponu souboru hry nebo co to přesně je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nic hrát nebudu z toho už jsem vyrostl, jak jsem uvedl je to pro známou (pro jejího kluka), bohužel kdo to mohl tušit že budou kluci šikmooký od Sony tak aktivní a dají tam nový FW, který flashnout nejde

lol podle toho co si napsal ses asi ho***o???? to ze sony udela proti flashu neco , tusit mohli asi vsichni krome tebe... ASI SONY necha lidem volne crackovat psp...

ps. k cemu ma clovek MOZEK????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu