Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Placeni kartou


kimari

Recommended Posts

Za hraní nějaké určité hry jako třeba Phantasy Star Universe se neplatí, jen se prostě koupí a hraje se a pokud chceš hrát online tak si musíš kupovat GOLD, ale za žádnou hru se neplatí měsíčně nebo tak něco !!!! A vůbec netuším proč bys měl dostat ban, ban dostaneš jen když modujes, cheatuješ nebo máš flashlej xbox...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za odpoved, ale jsi uplne mimo.Zkus si nejdriv zjistit nejake informace, nez napises nekomu odpoved.Za Phantasy Star Universe se samozrejme plati.Je to mesicne asi 7 liber.To, ze mam mit GOLD, samozrejme vim.Chtel jsem odpoved od nekoho, kdo ma zkusenosti s placenim kartou treba teto hry.Co se banu tyce, tak ten dostat muzes.A to prave i za placeni teto hry.Rovnou si tak odpovidam na otazku, kterou jsem zde polozil.Zjistil jsem si vse sam.Kdyby nekoho zajimala stejna otazka....odpovidam ze... NE!! Radeji nezkouset platit kartou tuto hru (samozrejme mesicne myslim) dokud nebude v CR LIVE podpora.Pak si hrani teto (i online) hry, budeme moci platit legalne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu